Podobne oferty pracy

Oferta sponsorowana

Kelnerka / Kelner

Król Kazimierz Hotel & SPA ****pokaż opis

Co oferujemy?umowę o pracęumowę zleceniecały etatmożliwość wyrabiania dodatkowo płatnych godzinCzego oczekujemy?dyspozycyjności od zaraz, ale możemy też chwilkę poczekaćdoświadczenia na

2021-10-08 17:16:02
13 dni temu z dryg.pl

FRANCJA (Cavaillon)- Kucharz Chef de partie Nowe

Agencja Pracy Kajapokaż opis

Agencja Pracy "Kaja" nr. rej. 391 obecnie poszukuje pracowników na stanowiska: Kucharz Chef de partie Miejsce pracy: Francja- okolice Cavaillon Wymagania: * doświadczenie w pracy na stanowisku kucharza (2-3 lata), * bardzo dobra znajomość j...

2021-10-21 14:38:53
Dzisiaj z Nuzle

Pracownik restauracji McDonald`s w galerii Vivo Nowe

McDonald's Polskapokaż opis

Szukasz firmy, która Cię doceni i w której zyskasz możliwości rozwoju umiejętności i awansu? Chcesz pracować ramię w ramię z fajnymi ludźmi, w zgranej ekipie? Chcesz pogodzić elastyczność ze stabilnością..

2021-10-21 12:00:22
Dzisiaj z hrlink.pl

Barista Costa Coffee

2021-10-20 13:23:06
Wczoraj z dlastudenta,pl

Dostawca pizzy Elastyczny Grafik Atrakcyjne Wynagrodzenie

Maxi Pizza Lublinpokaż opis

Restauracja Maxi Pizza w Lublinie zatrudni osoby do rozwożenia posiłków na terenie Lublina. Wymagany własny samochód. Jeśli jesteś zainteresowany prześlij nam swoje CV, z informacją jaki posiadasz samochód , jakie jest średnie spalanie oraz rodzaj si

2021-10-20 11:13:55
Wczoraj z lento.pl

Kelnerka / Barmanka Pełny Etat lub Weekendowo

Pizzeria Maxi Pizza w Lublinie zatrudni kelnerkę/barmankę. Poszukujemy osoby na stałe w pełnym wymiarze czasu pracy oraz osoby weekendowej. Oferujemy : - elastyczny grafik (ustalany indywidualnie wg potrzeb z kierownikiem lokalu) - szkolenie - pracę

2021-10-20 11:13:51

Pokojowa/pokojowy

Alter przedsiębiorstwo handlowe tarasola...pokaż opis

Zakres obowiązków:Utrzymanie czystości w pokojach i pomieszczeniach ogólnodostępnych Wymagania:Wymagania konieczne: Zawód: PokojowaWykształcenie: podstawowe, brakWymagania pożądane: Wykształcenie: średnie zawodowe, brak, zasadnicze zawodowe, brakJęzy

2021-10-19 18:40:10
2 dni temu z Centralna baza ofert pracy

Młodszy kucharz

Sakama katarzyna sugierpokaż opis

Zakres obowiązków:Wspieranie pracy kucharza głównego, przygotowywanie i wydawanie potraw kuchni orientalnej, dbanie o wygląd wydawanych potraw, dbanie o najwyższą jakość wydawanych potraw. Utrzymywanie porządku i czystości miejsca pracy. Wymagania:Wy

Pracownik restauracji – pełny lub niepełny etat

Ciekawi Cię, jak wygląda McDonald"s od kuchni? Chcesz wiedzieć, dlaczego nasze frytki są takie długie, a burgery - takie pyszne? Szukasz miejsca, w którym rozwiniesz umiejętności, które przydadzą się..

2021-10-19 12:00:24
2 dni temu z hrlink.pl