Praca Pracownik Sklepu Francja

Znaleźliśmy 2 oferty

Pracownik sklepu Francja

Do Twoich obowiązków będzie należało:obsługa kasy, obsługa terminala płatniczegoukładanie towaru, dbanie o porządek miejsca pracyobsługa stanowiska do krojenia serów i szynek Oczekujemy:znajomości języka francuskiego lub angielskiego w stopniu komuni

2024-03-06 05:25:40
Umowa o pracę Rodzaj pracy: Stała
InterKadra Sp. z o. o
Francja
41 dni temu z infopraca.pl

Pracownik sklepu- Francja. *

Obowiązki:wykładanie towaruobsługa kasy samoobsługowej.Oczekujemy:doświadczeniaznajomości języka francuskiego i angielskiego.Mamy do zaoferowania:stawkę 11,65 €/h brutto 10% premii za dotrzymanie terminu umowyfrancuską umowę35-40h pracy tygodniowodar

2024-03-05 21:25:34
Francja
42 dni temu z infopraca.pl

Uzupełnij treść wiadomości

Otrzymuj powiadomienia o nowych ofertach pracy Francja