praca fizyczna -sprzątanie osoby zorzeczeniem

Miejsce pracy: Warszawa
Region: Mazowieckie
Oferujemy:
terminowe wynagrodzenia
potrzebne szkolenie
pracę od poniedziałku do piątku
Do obowiązku należało będzie:
sprzątanie pomieszczeń socjalnych
biur
łazienek oraz toalet
schodów
korytarzy

Podobne oferty pracy:

osoby zorzeczeniem na 2 zmiany sprzątanie Nowe

OPIS Poszukujemy pracownika do sprzątania w firmie produkcyjnej -sprzątanie hali, -dbanie o porządek Mile widziane doświadczenie. Praca od poniedziałku do piątku, Wolne weekendy Praca dla osób z orzeczeniem o niepełnosprawności

2022-11-26 11:06:36
STAPPERT POLSKA SP Z O O
Dzisiaj - aplikuj przez Nuzle

pełny etat 2 zmiany-osoby z orzeczeniem sprzątanie Nowe

Godziny pracy: 6-14; 14-20 Zadania: - utrzymanie czystości na terenie obiektu Oczekujemy: -dokładności i sumienności -dyspozycyjność do pracy w wyżej wymienionych godzinach -mile widziane orzeczenie o niepełnosprawności Oferujemy: -pracę na..

Sprzątanie-osoby zorzeczeniem od zaraz Nowe

Zakres obowiązków: utrzymanie czystości części biurowych, socjalnych i sanitarnych utrzymanie czystości terenu zewnętrznego maszynowe i ręczne utrzymanie czystości hali belowanie w segregacja materiałów Oferujemy: zatrudnienie w oparciu o umowę..

2022-11-26 10:32:43
Sanita-Pl Sp. z o.o

stała rekrutacja osób z orzeczniem-sprzątanie Nowe

Pracownik Sprzatający z orzeczeniem o niepełnosprawności sprzątanie powierzchni ogólnodostępnych na terenie i w obrębie obiektu dbanie o ogólny porządek Wymagania orzeczenie o niepełnosprawności dyspozycyjność do pracy w systemie dwuzmianowym..

pełen etat -osoby z orzeczeniem-sprzątanie Nowe

Opis stanowiska- kluczowe zadania: utrzymywanie w należytej czystości przydzielonych do sprzątania pomieszczeń właściwe i oszczędne używanie powierzonego sprzętu i środków potrzebnych do utrzymania czystości kontrolowanie zapasów środków..

Pracownik porządkowy - sprzątanie terenu zewnętrznego...

Zatrudnimy pracownika do sprzątania terenu zewnętrznego - mycie maszynowe. praca w godzinach 06:00-14:00 (wtorki i czwartki)* stawka 19,70zł/godz. * umowa zlecenie * pakiet medycznyosoby zainteresowane..

2022-11-25 18:02:38
Seris Konsalnet Holding S.A
1,8
Wczoraj z hrlink.pl

Sprzątanie powierzchni biurowej - Śródmieście

Firma sprzątająca Amlux zatrudni pracowników do sprzątania powierzchni biurowej. Lokalizacja: Warszawa ul. Wiejska. Mamy do zaoferowania: - pracę od poniedziałku do piątku w godz. 6:00-14:00 (cały etat), - umowę o pracę, - pracę stałą. Do..

2022-11-25 12:38:45
Amlux Sp. z o. o
Wczoraj - aplikuj przez Nuzle

Sprzątanie pobudowlane

Dam pracę - sprzątanie pobudowlane na terenie Warszawy dla kobiety lub mężczyzny

2022-11-22 13:10:02
Andrzej Gajc
4 dni temu - aplikuj przez Nuzle
Dozwolone pliki:.doc, .pdf, .odt , .rtf
Treść wiadomości jest wymagana. Treść wiadomości musi być dłuższa niż 5 znaków
reCAPTCHA