Dzisiejsze oferty pracy Tarnobrzeg

Znaleźliśmy 6 ofert

Sprzątaczka biurowa Tarnobrzeg Nowe

Firma ARMA , lider w zakresie usług ochrony osób i mienia oraz utrzymania czystości zatrudni : Sprzątaczkę biurową w Tarnobrzegu Praca od poniedziałku do piątku zmiany ranne do ustalenia z kierownkiem obiektu Utrzymanie czystości, pomieszczeń..

2024-05-21 09:32:51
ARMA
Dzisiaj - aplikuj przez Nuzle

Pracownik Ochrony w obiekcie handlowym, Tarnobrzeg

Opis firmyJesteśmy skandynawskim koncernem ochrony, który zawdzięcza swoją światową pozycję lidera nie tylko innowacyjnym rozwiązaniom technicznym, ale przede wszystkim naszym niezwykle zaangażowanym pracownikom.Opis oferty pracyObecnie do zespołu po

2024-05-20 21:25:40
Umowa o pracę Rodzaj pracy: Stała
SECURITAS POLSKA
Wczoraj z infopraca.pl

Opis firmy Jesteśmy skandynawskim koncernem ochrony, który zawdzięcza swoją światową pozycję lidera nie tylko innowacyjnym rozwiązaniom technicznym, ale przede wszystkim naszym niezwykle zaangażowanym pracownikom. Opis oferty pracy Obecnie do zespołu

2024-05-20 14:50:03
Rodzaj pracy: Stała
Wczoraj z gratka.pl

Kierowca C+E Transport Krajowy lub Polska - Rumunia

Witam Firma zatrudni kierowce kat C+E w transporcie krajowym lub Polska Rumunia więcej informacji pod nr tel . 785 810 887..

2024-05-20 13:35:02
Wczoraj z tarnobrzeg.info

Inżynier spawalnik

Zakres obowiązków:opracowywanie WPS wg WPQR; nadzór nad przestrzeganiem technologii spawania, kontrola jakości spoin i konstrukcji spawanych; wyznaczanie rodzaju i zakresu badań nieniszczących, niszczących i dodatkowych; współpracę z jednostkami noty

2024-05-20 18:41:26
od 5500 zł Umowa o pracę Rodzaj pracy: Stała
INTOP TARNOBRZEG SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
Wczoraj z Powiatowy Urząd Pracy w Tarnobrzegu

Serwisant opon

Zakres obowiązków:wymiana i naprawa oponPraca w godz 8-16 Wymagania:Wymagania konieczne: Wykształcenie: gimnazjalneWymagania pożądane: Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, mechaniczneUprawnienia: prawo jazdy kat. BInne wymagania: Chęci do pracy. Wynag

od 4242 zł Umowa o pracę Rodzaj pracy: Stała
Kubicki Marek

Otrzymuj powiadomienia o nowych ofertach pracy Dzisiejsze oferty pracy Tarnobrzeg