Praca dla studentów z bdb znajomością niemieckiego

Miejsce pracy: Opole
Region: Opolskie
Osoby zainteresowane proszone są o przesłanie CV na adres E-mail:
info@prosenior.pl lub kontakt telefoniczny 774 - pokaż numer telefonu - 774 428 338.
PRO-SENIOR (Agencja zatrudnienia nr. rej 6933) zatrudni osobę na stanowisko pomoc biurowa-studentkę/studenta z bardzo dobrą znajomością języka niemieckiego. Grafik dopasowany do Twoich zajęć na uczelni ! Możliwa praca w systemie hybrydowym !
Miejsce pracy- OPOLE
Wymagania:
- bardzo dobra znajomość języka niemieckiego w mowie oraz piśmie,
- zaangażowanie i dokładność w wykonywaniu powierzonych zadań.
Gwarantujemy:
- elastyczny grafik dopasowany do Twoich zajęć na uczelni,
- atrakcyjne wynagrodzenie oraz terminową wypłatę,
- możliwość codziennego wykorzystywania języka niemieckiego w pracy dzięki czemu szlifujemy swoje umiejętności.

Oferty pracy Pro-Senior

Specjalista ds. Rekrutacji ze znajomością j...
6 dni temu z lento.pl
Mainz
tydzień temu z Nuzle
Praca dla studentki/a z dobrą znajomością niemieckiego
tydzień temu z lento.pl

Podobne oferty pracy:

Młodszy asystent/asystent/starszyasystent - stażysta

Zakres obowiązków:ontrola wymagań higienicznych i sanitarnychzwiązanych z bezpieczeństwem żywności w zakładachprowadzących działalność na rynku spożywczym(zakłady produkujące żywność, zakłady wprowadzająceżywność do obrotu, w tym sprzedaż wysyłkowa o

2023-10-04 18:41:43
od 5965 zł Umowa o pracę Rodzaj pracy: Stała
Powiatowa Stacja Sanitarno-Epidemiologiczna...
Wczoraj z Powiatowy Urząd Pracy w Opolu

Asystent/-ka Produkt Managera z j. angielskim

Twój zakres obowiązków, Od początku towarzyszyła nam pasja do podróżowania i pokazywania świata innym. Jako pierwsi odkrywaliśmy kraje, których nigdy wcześniej nie proponowali polscy touroperatorzy., , Teraz i Ty możesz:, • brać udział w..

2023-10-04 13:40:37
Umowa o pracę Rodzaj pracy: Stała
NOWA ITAKA Sp. z o.o
1,6
Wczoraj z pracuj.pl

INFORMATYK DS. LOKALNEJ OBSŁUGI UŻYTKOWNIKA

2023-10-04 09:15:02
POCZTA POLSKA
Wczoraj z poczta-polska.pl

Specjalista ds. Personalnych

Twój zakres obowiązków, obsługa kadrowo-płacową pracowników i zleceniobiorców, prowadzenie dokumentacji związanej z legalnością zatrudniania cudzoziemców, naliczanie list płac dla pracowników etatowych oraz umów zleceń, raportowanie danych..

2023-10-03 16:40:28
OPOLGRAF S.A
2 dni temu z pracuj.pl

Asystent klienta biznesowego ds. HR z językiem...

Jesteśmy międzynarodową agencją rekrutacyjną powstałą w 1987 roku w Izraelu, a obecną w Polsce od 2014 roku. Specjalizujemy się w rekrutacjach stałych oraz tymczasowych. Nasza siedziba zlokalizowana jest..

2023-10-03 15:01:39
L.M. Group Poland Sp. z o.o
2 dni temu z hrlink.pl

Dyrektor Oddziału

Salary: 10.0k-20.0k (B2B) PLN / month. Requirements: . Additionally: Mentoring, English lessons, Private healthcare, Sport subscription, Integration events, Trainings, Company car, Modern office, Free coffee, Free snacks, Free beverages, Mobile phone

2023-10-03 10:25:10
homfi
2 dni temu z nofluffjobs.com

Pracownik administracyjno-biurowy z j. niemieckim

Salary: 3.8k-4.8k (UoP) PLN / month. Requirements:

PARETTi Sp. z o.o. Sp. k

Specjalista Obsługa Klienta Odpisywanie na wiadomości

W związku z prężnie rozwijającym się zespołem poszukujemy osób do nawiązania krótkiej, bądź długoterminowej współpracy. Na bieżąco tworzymy zespół, który pomimo obecnego kryzysu zapewnia wszystkim pracownikom godne warunki i wysoki standard..

2023-10-03 10:06:50
Carloss Marketing - Media
2 dni temu - aplikuj przez Nuzle
Dozwolone pliki:.doc, .pdf, .odt , .rtf
Treść wiadomości jest wymagana. Treść wiadomości musi być dłuższa niż 5 znaków
reCAPTCHA