praca dla osób z orzeczeniem -szkolenie sprzątanie

Miejsce pracy: Piastów
Region: Mazowieckie
Zakres obowiązków:
zamiatanie, mycie i dezynfekcja podłóg,
odkurzanie i pranie wykładzin, tapicerki krzeseł i foteli,
wycieranie kurzu w meblach i na meblach, na parapetach telefonicznych, urządzeniach elektrycznych i sprzęcie komputerowym (z wyłączeniem monitorów), z parapetów i grzejników, obrazów,
usuwanie zabrudzeń z przeszkleń w meblach, gablotach, drzwiach, lamp,
mycie, czyszczenie i odkażanie umywalek, brodzików, armatury i urządzeń sanitarnych w toaletach i łazienkach,
mycie dozowników do mydła i ręczników oraz luster,
mycie urządzeń kuchennych i dystrybutora do wody,
stałe doglądanie i uzupełnianie braków środków sanitarno-higienicznych w toaletach, łazienkach i kuchni,
opróżnianie koszy na śmieci w trakcie sprzątania pomieszczeń do wskazanych zbiorczych pojemników,
sprzątanie pomieszczeń dodatkowych w czasie pełnienia zastępstwa na czas nieobecności w pracy innej sprzątaczki,
zbieranie śmieci, mycie maszynowe
wykonywanie innych czynności zleconych przez przełożonego.
Wymagania:
książeczka sanepidu lub gotowość do jej wyrobienia,
chęć i motywacja do pracy,
zaangażowanie,
dyspozycyjność,
sumienność.