praca dla osób z orzeczenem przy produkcji

Miejsce pracy: Milanówek
Region: Mazowieckie
Twój zakres obowiązków
• bieżąca i zgodna z przyjętymi standardami obsługa maszyn na linii produkcji
• zapewnienie zgodności produkcji ze wszystkimi istniejącymi instrukcjami i procedurami związanymi z eksploatacją maszyn oraz kontrolą produktu,
• nadzór nad sprawnością techniczną maszyn, w przypadku wykrycia usterek, informowanie przełożonego o zaistniałych problemach,
• utrzymanie czystości i porządku na stanowisku pracy.
Nasze wymagania
• zaangażowanie,
• punktualność,
• odpowiedzialność,
• zapał do pracy.
To oferujemy
• atrakcyjne wynagrodzenie oraz system premiowy,
• zatrudnienie na podstawie umowy o pracę (okres próbny – umowa zlecenie),
• system zmianowy,
• pełne szkolenie stanowiskowe,
• pracę w miłym zespole,
• terminowe wypłaty.