Praca dla nauczycieli

Miejsce pracy: Kielce
Region: Świętokrzyskie

Grupa MAC S.A., jako czołowe wydawnictwo pedagogiczne, stale rozszerza i udoskonala swoją ofertę. Dlatego poszukujemy nauczycieli: edukacji przedszkolnej i wczesnoszkolnej z językiem angielskim, matematyki oraz fizyki.

Nasza propozycja daje nauczycielom możliwość wykorzystania swojego doświadczenia przy realizacji innowacyjnych projektów, szansę na rozwój zawodowy i doskonalenie umiejętności.

Ofertę kierujemy do osób z wykształceniem pedagogicznym i doświadczeniem w pracy nauczyciela w szkole podstawowej lub gimnazjum, które w codziennej pracy z dziećmi wykazują się kreatywnością i otwartością, a ponadto są dobrze zorganizowane i systematyczne w prowadzeniu dokumentacji szkolnej.

Wszystkich, którzy chcieliby rozpocząć z nami współpracę lub dowiedzieć więcej na temat oferty, zapraszamy do kontaktu drogą elektroniczną: joanna.cieslik@mac.pl lub telefonicznie: 665 055 244.


Zgodnie z art. 13 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016) informuję, iż:

1) administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Grupa MAC S.A. z siedzibą w Kielcach, ul. Witosa 76, 25-561 Kielce
2) kontakt z administratorem danych pod numerem tel. +48 41 366 - pokaż numer telefonu - 41 366 55 55 
3) Pani/Pana dane osobowe przetwarzane będą dla potrzeb aktualnej i przyszłych rekrutacji - na podstawie Art. 6 ust. 1 lit. a. ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. oraz Kodeksu Pracy z dnia 26 czerwca 1974 r.
4) Pani/Pana dane osobowe przechowywane będą przez okres maksymalnie 1 roku od momentu ich pozyskania.
5) posiada Pani/Pan prawo do żądania od administratora dostępu do danych osobowych, prawo do ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie 
6) ma Pani/Pan prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego
7) podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednak podanie danych w zakresie wynikającym z Kodeksu Pracy jest warunkiem możliwości zatrudnienia Pani/Pana
8) Państwa dane osobowe przekazane w procesie rekrutacji będą przetwarzane w sposób niezautomatyzowany i nie podlegają profilowaniu. Administrator zastrzega sobie możliwość kontaktu tylko z wybranymi kandydatami.

Oferty pracy Grupa MAC S.A.

Praca sezonowa w magazynie
6 dni temu z lento.pl
Księgowa/-y (umowa na zastępstwo)
tydzień temu z lento.pl
Konsultant Oświatowy - woj. warmińsko-mazurskie
tydzień temu z lento.pl
Aplikuj na stanowisko:
Praca dla nauczycieli
Imię i nazwisko jest wymagane. Imię i nazwisko musi być dłuższe niż 5 znaków.
Adres email jest wymagany. Wpisz poprawny adres e-mail
Dozwolone rozszerzenia to .doc, .pdf, .odt , .rtf
Treść wiadomości jest wymagana. Treść wiadomości musi być dłuższa niż 5 znaków
reCAPTCHA
Zgłoś opinie
Prześlij opinie o Nuzle.pl

Twoja uwaga została wysłana.

Uzupełnij treść wiadomości