PRACA DLA KSIĘGOWEGO/ KSIĘGOWEJ

Miejsce pracy: Włocławek
Region: Kujawsko-pomorskie
Molewski sp. z o.o. jest przedsiębiorstwem specjalizującym się w zakresie Budownictwa Inżynierii Środowiska oraz Budownictwa Przemysłowego.
W związku z dynamicznym rozwojem spółki poszukujemy osoby na stanowisko:
księgowy / księgowa
Opis stanowiska:
• prawidłowe prowadzenie ksiąg rachunkowych zgodnie z przepisami o rachunkowości,
• monitorowanie zmian w przepisach podatkowych i z zakresu rachunkowości,
• księgowanie i dekretacja dokumentów zgodnie z obowiązującym planem kont,
• nadzorowanie procesów księgowych w zakresie zgodności z procedurami i zasadami księgowości,
• kontrola rejestrów i sporządzanie deklaracji podatkowych VAT
Wymagania:
• doświadczenie na stanowisku księgowego w prowadzeniu ksiąg rachunkowych,
• wykształcenie wyższe ekonomiczne,
• znajomość i umiejętność zastosowania przepisów z zakresu rachunkowości oraz ustaw podatkowych w branży budowlanej,
• doświadczenie w kierowaniu zespołem,
• nastawienie na jakość i terminowość wykonywanych zadań,
• samodzielność, sumienność, zdolność analitycznego myślenia, dyspozycyjność
• znajomość programów Excel, Symfonia
Oferujemy:
• zatrudnienie w rozwijającej się i nowocześnie zarządzanej firmie,
• stabilne warunki zatrudnienia,
• możliwość zdobycia doświadczenia i rozwoju zawodowego.

Osoby spełniające powyższe wymagania proszone są o przesłanie życiorysu na adres
rekrutacja@molewski.eu podaniem stanowiska w tytule maila oraz dopisaną klauzulą: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych przy realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97 o Ochronie Danych Osobowych (DZ.U. nr 133, poz. 883)
Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi osobami
Dozwolone rozszerzenia to .doc, .pdf, .odt , .rtf
Treść wiadomości jest wymagana. Treść wiadomości musi być dłuższa niż 5 znaków
reCAPTCHA