Praca dla kobiet w zakładach mięsnych w Holandii !!

Miejsce pracy: Legnica
Region: Dolnośląskie

Agencja Pośrednictwa Pracy BestenWest Polska Sp.z.o.o nr 9033 dla swojego Holenderskiego klienta poszukuję pracowników na działy:

Pakowanie/Sortowanie/Zbieranie Zamówień/Filetowanie/Rozbiórka mięsa drobiowego, praca na chłodniach od 4 do 6 stopni C.

Opis stanowiska:

- rozkład, przetwarzanie i pakowanie produktów mięsnych,
- praca na taśmie,
- praca w systemie zmianowym.

Oferujemy :

- Legalną pracę w holandii
- Opiekę Polskich koordynatorów
- Zakwaterowanie
- Ubezpieczenie
- Pracę przez cały rok

Wymagania

- Gotowość do wyjazdu od zaraz !! ( warunek konieczny )
- Niekaralności !!

Mile widziane :
- Uprawnienia na wózki widłowe - Panowie
- Panie
- znajomość języka angielskiego

Zdecydowane osoby prosimy o kontakt i wysyłanie cv  lub, telefonicznie
Zastrzegamy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami

Dozwolone rozszerzenia to .doc, .pdf, .odt , .rtf
Treść wiadomości jest wymagana. Treść wiadomości musi być dłuższa niż 5 znaków
reCAPTCHA