praca dla Głównego Księgowego

Miejsce pracy: Sandomierz
Region: Świętokrzyskie
Twój zakres obowiązków
Sprawdzanie i księgowanie faktur
Prowadzenie księgowości bankowej
Sporządzanie plików JPK i ewidencji VAT
Sporządzanie sprawozdań finansowych
Prowadzenie pełnej księgowości przedsiebiorstwa
Archiwizacja dokumentów
Inne prace biurowe
Nasze wymagania
Wykształcenie średnie (mile widziane wyższe)
Znajomość pakietu MS Office
Kilkuletnie doświadczenie na podobnym stanowisku
Umiejętności komunikacyjne i interpersonalne
Samodzielność
Dobra organizacja pracy
To oferujemy
Atrakcyjne wynagrodzenie
Umowę o pracę
Miłą atmosferę pracy
Elastyczne godziny pracy