PRACA DLA ELEKTRYKÓW - NIEMCY ! OD ZARAZ !

Miejsce pracy: Szczecin
Region: Zachodniopomorskie
Polska firma z siedzibą w Szczecinie, realizująca projekty budowlane na terenie Niemiec , ceniąca pracowitość i doświadczenie polskich specjalistów, oferuje zatrudnienie dla osób zainteresowanych nawiązaniem stałej współpracy.

Aktualnie poszukujemy ELEKTRYKÓW z własną działalnością gospodarczą do pracy w Niemczech .

Zakres obowiązków:
- montaż instalacji elektrycznych
- inne typowe prace elektryczne.

Wymagania:
- własna działalność gospodarcza polska lub niemiecka
- zaświadczenie A1
- doświadczenie w pracy jako elektryk
- doświadczenie w pracach instalacyjno-monterskich
- biegłość w używaniu narzędzi
- język niemiecki - mile widziany.

Oferujemy:
- stawkę 18-20 EUR netto za godzinę
- bezpłatne zakwaterowanie
- pracę w godzinach nadliczbowych
- możliwość długotrwałej współpracy
- szybki rozwój
- stabilizację finansową ( terminowe wypłaty)
- pomoc w realizacji formalności
- opiekę i wsparcie na miejscu.

Jeśli jesteś zainteresowany zadzwoń lub napisz :
TEL: 660 - pokaż numer telefonu - 660 577 047
Email: praca@betterloyal.eu

Sprawdź zainteresowanie tym ogłoszeniem
Wyświetlenia
Data dodania
Ostatnio widziany
Obserwujących
Liczba aplikacji
Średni czas odpowiedzi