Praca dla elektryka

Miejsce pracy: Bielsko Biała
Region: Śląskie
Zakład produkcyjny o ugruntowanej pozycji na rynku zatrudni pracownika na stanowisko:
ELEKTRYK – pracownik utrzymania ruchu

Opis stanowiska:
Utrzymanie ciągłości produkcji maszyn i urządzeń, przeprowadzanie przeglądów, napraw i konserwacji. Wykonywanie czynności prewencyjnych, zapobiegających awariom. Praca w służbie utrzymania ruchu, nadzór nad maszynami.
Praca w Bielsku-Białej (Wapienica)

Wymagania :
Wykształcenie zawodowe lub średnie techniczne o profilu elektryka.
Niezbędne - uprawnienia elektryczne, znajomość elektryki, elektroniki i pneumatyki.
Doświadczenie w samodzielnym montażu i naprawach instalacji elektrycznych maszyn przemysłowych do przetwórstwa tworzyw sztucznych (min. 2 lata).
Umiejętność pracy w zespole.

Wybranym kandydatom oferujemy:
Atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do umiejętności i zaangażowania
Stabilne zatrudnienie na umowę o pracę (po okresie próbnym).
Możliwość rozwoju zawodowego i doskonalenia umiejętności.
Pracę w systemie jednozmianowym..

Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie CV z dopiskiem "ELEKTRYK" na adres:praca@artfolie.pl

Na przesyłanych dokumentach prosimy o dopisanie klauzuli:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997 o Ochronie Danych Osobowych, Dz. U. Nr 133, poz. 883

Oferty pracy ART

Betoniarz
tydzień temu z lento.pl
Sprzątanie obiektu Gdynia Grabówek
4 tygodnie temu z trojmiasto.pl
Pracownik Fizyczny- Betoniarz i Zbrojarz
miesiąc temu z lento.pl
Dozwolone pliki:.doc, .pdf, .odt , .rtf
Treść wiadomości jest wymagana. Treść wiadomości musi być dłuższa niż 5 znaków
reCAPTCHA