Praca biurowa z językiem angielskim

Miejsce pracy: Poznań
Region: Wielkopolskie
Aktualnie dla naszego Klienta z branży BPO/SSC poszukujemy
utalentowanych osób ze znajomością języków obcych gotowych
rozpocząć lub kontynuować swoją karierę zawodową w
międzynarodowych strukturach.

Opis stanowiska:

* działania operacyjne w dziale księgowości
* kontakt z klientami w celu wyjaśniania niejasności w
dokumentacji
* procesowanie dokumentów księgowych
* praca w systemie sap
* drobne tłumaczenia na potrzeby działu

.Wymagania:

* wykształcenie wyższe lub w trakcie studiów zaocznych
* bardzo dobra znajomość języka angielskiego
* dobra obsługa komputera oraz znajomość pakietu ms office;
* znajomość systemu sap będzie dodatkowym atutem

.Nasz klient oferuje:

* umowa o pracę, atrakcyjne wynagrodzenie
* prywatna opieka medyczna i karta multisport
* praca w międzynarodowym środowisku w firmie o ugruntowanej
pozycji na rynku światowym
* pełne wdrożenie w specyfikę pracy i zakres obowiązków
* szkolenia