Praca - Asystent dla osób z niepełnosprawnością

Miejsce pracy: Poznań
Region: Wielkopolskie

Stowarzyszenie Na Tak zatrudni osoby świadczące usługi asystenckie dla osób z niepełnosprawnością.

Poszukujemy osób sumiennych , zaangażowanych i komunikatywnych. Najważniejszą zasadą w naszej pracy jest uszanowanie podmiotowości osób z niepełnosprawnością intelektualną.

Wymagania:

- doświadczenie w zawodzie związanym z opieką nad osobami niesamodzielnymi, tzn. Asystent osoby niepełnosprawnej lub Asystent osobisty osoby niepełnosprawnej,

- doświadczenie w realizacji usług asystenckich lub zrealizowane szkolenie,

- umiejętności praktyczne i kompetencje osobowościowe i społeczne we wspieraniu osób niepełnosprawnych.

Zakres obowiązków obejmuje w szczególności:

- realizacja usług asystenckich, w tym m.in. wspieranie osób niepełnosprawnych w wykonywaniu podstawowych czynności dnia codziennego, niezbędnych do aktywnego funkcjonowania społecznego,

- prowadzenie dokumentacji z realizacji usług, m.in. dziennik czynności asystenckich itp.

- sprawne korzystanie z pakietu MS Office, poczty elektronicznej i Internetu.

Dodatkowe cechy i predyspozycje:

- wiedza na temat obszaru niepełnosprawności i elementów wspomagających funkcjonowanie osoby niepełnosprawne,

- znajomość sytuacji rynku pracy oraz sieci podmiotów działających na rzecz osób niepełnosprawnych,

- znajomość przepisów administracyjnych i regulacji prawnych dot. osób niepełnosprawnych,

- inne umiejętności wynikające ze zdiagnozowanych potrzeb osób niepełnosprawnych,

- zaangażowanie i odpowiedzialność,

- umiejętność pracy w zespole,

- dobra organizacja pracy własnej.

Oferujemy:

- zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

- udział w bardzo ciekawym projekcie

- pracę w interdyscyplinarnym zespole specjalistów.

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę. Wymiar czasu pracy – 1 etat przez 34 miesiące

Termin zatrudnienia: planowany od października

Dokumenty rekrutacyjne (CV) prosimy przesyłać na adres: cud@natak.pl

Więcej informacji http://www.natak.pl/praca/833-Asystent -dla-osob-z-niepelnosprawnoscia.html

Ogłoszenie pochodzi z ngo.pl