Praca Aranżacja wnętrz w Kielcach

Znaleźliśmy 6 ofert

Projektant instalacji elektrycznych (fotowoltaicznych)

Projektant instalacji elektrycznych (instalacje fotowoltaiczne) OPIS Zakres obowiązków: wykonywanie projektów budowlanych z zakresu instalacji fotowoltaicznych, przyłączy i sieci SN, stacji transformatorowych. tworzenie dokumentacji technicznej oraz

2024-04-23 15:15:43
Umowa: Inna Rodzaj pracy: Stała
PCWO Energy
2 dni temu z lento.pl

Projektant konstrukcji budowlanych

LeasingTeam Professional wspiera polskie i globalne przedsiębiorstwa w pozyskiwaniu kluczowych pracowników i zarządzaniu zasobami ludzkimi. Agencja specjalizuje się w rekrutacjach stałych na stan

2024-04-15 15:37:13
LeasingTeam Group
2,8
10 dni temu z hrlink.pl

Projektant Instalacji Sanitarnych

Wymagania Wymagania: Wykształcenie wyższe techniczne, Doświadczenie w projektowaniu instalacji sanitarnych (wodno-kanalizacyjnych, gazowych, ogrzewania i wentylacji)

2024-04-15 06:31:02
praca.pl spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
10 dni temu z mycv.pl

Inżynier Projektant

Kluczowe zadania: - Opracowywanie dokumentacji elektrycznej, konstrukcyjnej rozdzielnic nN/SN, stacji kontenerowych, niezbędnej do realizacji zleceń produkcyjnych; - Kontakty z klientami zagran

2024-04-08 15:37:31
ZPUE S.A
3,5
17 dni temu z hrlink.pl

Asystent projektanta instalacji elektrycznych

Biuro projektowe poszukuje kandydata na stanowisko asystenta projektanta instalacji elektrycznych. Zakres obowiązków: • uczestnictwo w procesie projektowania instalacji elektrycznych Wymagania: • znajomość AutoCAD; • znajomość podstaw elektrotechniki

2024-03-28 13:34:11
Umowa o pracę Rodzaj pracy: Stała
Arcad
28 dni temu z lento.pl

Projektant ds. Analiz Chłonności i Optymalizacji...

Twój zakres obowiązków, Tworzenie analiz chłonności działki poprzez zaproponowanie możliwie maksymalnej zabudowy w odniesieniu do obowiązujących przepisów oraz standardów Spółki., Umiejętność tworzenia analizy nasłonecznienia i zacieniania dla..

2024-04-16 10:40:31
TRUST INVESTMENT S.A
5,0
9 dni temu z pracuj.pl