Praca - aktywacja pakietów !!

Miejsce pracy: Olsztyn
Region: Warmińsko-mazurskie
Obowiązki:
Kontaktujemy się z Klientami, którzy mają umowy abonamentowe i systematycznie je przekraczają. Proponujemy dodatkowe pakiety minut, smsów, Internetu lub podniesienie abonamentu.

Praca wyłącznie na gotowej bazie klientów!

Oferujemy:
•atrakcyjne wynagrodzenie podstawowe + wysokie premie uzależnione od wyników
•premie kwartalne
•elastyczny grafik, który pozwoli na łączenie pracy z innymi obowiązkami
•przejrzystą ścieżkę kariery i możliwość zdobycia pierwszego doświadczenia zawodowego w międzynarodowej firmie
•pracę stacjonarną, w młodym dynamicznym zespole
•wsparcie specjalistów
•umowę zlecenie z możliwością przejścia na umowę o pracę

Oczekiwania:
•wykształcenie minimum średnie
•podstawowa obsługa komputera
•umiejętność posługiwania się poprawną polszczyzną
•dobra dykcja

Aplikuj za pośrednictwem linku: https://system.erecruiter.pl/FormTemplates/RecruitmentForm.aspx?WebID=99e96415b48245fa8b51bafc832f52c2
Dozwolone rozszerzenia to .doc, .pdf, .odt , .rtf
Treść wiadomości jest wymagana. Treść wiadomości musi być dłuższa niż 5 znaków
reCAPTCHA