Poszukujemy pokojówki- Praca we Francji

Miejsce pracy: Busko Zdrój
Region: Świętokrzyskie
Agencja Sidrom poszukuje dla swojego klienta pracownika na stanowisko pokojówki

Praca na terenie francji , okolice Cavaillon.

Zapewniamy:

- Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę z polskim pracodawcą,
- bezpłatne zakwaterowanie, bezpłatne wyżywienie(obiad),
- 39 h/tygodniowo,
-atrakcyjne wynagrodzenie,
- zwrot kosztów podróży,
- ubezpieczenie w Polsce.
Obowiązki:

- Sprzątanie pokoi , łazienek i części wspólnych hotelu,
- przygotowanie pokoi na przyjęcie gości zgodnie ze standardem hotelu.

Wymagania:

- znajomość języka francuskiego lub angielskiego,
- doświadczenie w pracy (minimum 4 lata),
- samodzielność, wysoka kultura osobista, dobra organizacja pracy,
- dyspozycyjność od 10 lutego 2019 r.

Oferty pracy Sidrom

Prcownik obsługi klienta
tydzień temu z lento.pl
Dozwolone rozszerzenia to .doc, .pdf, .odt , .rtf
Treść wiadomości jest wymagana. Treść wiadomości musi być dłuższa niż 5 znaków
reCAPTCHA