Poszukujemy barmana - Praca we Francji

Miejsce pracy: Busko Zdrój
Region: Świętokrzyskie
Agencja Sidrom poszukuje dla swojego klienta pracownika na stanowisko barmana.

Praca na terenie francji , okolice Avignon.

Wymagane:
- doświadczenie w pracy na stanowisku(minimum 1 rok),
- dobra znajomość języka francuskiego,
- mile widziana znajomość języka angielskiego,
- dyspozycyjność od 1 marca 2019r,
- samodzielność, zaangażowanie, chęć do pracy.

Zapewniamy:
- możliwość rozwoju i zdobycia ciekawych doświadczeń zawodowych,
- stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę z polskim pracodawcą,
- 1400 euro/netto za 39 h/ tygodniowo,
- wyżywienie, zakwaterowanie,
- zwrot kosztów podróży.
-ubezpieczenie w Polsce,

Obowiązki:
-serwis napojów,
-przygotowywanie napoi i koktajli,
- sprawna obsługa klientów baru, dbałość o czystość.

Oferty pracy Sidrom

Dozwolone rozszerzenia to .doc, .pdf, .odt , .rtf
Treść wiadomości jest wymagana. Treść wiadomości musi być dłuższa niż 5 znaków
reCAPTCHA