Poszukiwana/y Recepcjonistka/ta -Warszawa -

Miejsce pracy: Warszawa
Region: Mazowieckie
Aktualnie poszukujemy osób do obsługi recepcji na terenie Warszawy Centrum

ZAKRES CZYNNOŚCI:
zarządzanie korespondencją firmową
obsługa gości i Klientów
prowadzenie księgi gości
dbanie o należyty porządek na recepcji.

OFERUJEMY:
umowę zlecenie
pon-pt 8-17
wolne weekendy

WYMAGANIA:
mile widziany status studenta lub ucznia
komunikatywna znajomość języka angielskiego
mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku
dobra obsługa MS Office

Jeśli zainteresowała Cię ta oferta nie czekaj, wyślij nam swoje CV i dołącz do naszego zespołu!

Zapraszamy do kontaktu 605 - pokaż numer telefonu - 605998223,224 - pokaż numer telefonu - 224227523,695 - pokaż numer telefonu - 695220539

Współadministratorami Twoich danych osobowych są spółki z Grupy Juwentus (tj. „Ochrona Juwentus – Bis” sp. z o.o. sp.k., Agencja Ochrony „Juwentus” sp. z o.o. sp.k., „Ochrona Juwentus – Bis” sp. z o.o., Agencja Ochrony „Juwentus” sp. z o.o., „Ochrona Juwentus Południe” sp. z o.o., Juwentus Serwis sp. z o.o., Tasc Technology Bis sp. z o.o., Tasc Technology Bis sp. z o.o. sp.k., HELPON Centrum Usług sp. z o.o.), wszystkie z siedzibą w Warszawie (02-826) przy ul. Poloneza 91. Dane kontaktowe inspektora ochrony danych: iod{malpa}juwentus.pl Dane osobowe są przetwarzane wyłącznie w celu rekrutacji, na podstawie Twojej dobrowolnej zgody.Masz prawo do wycofania zgody w dowolnym momencie, przy czym cofnięcie zgody nie ma wpływu na zgodność przetwarzania, którego dokonano na jej podstawie przed cofnięciem zgody. Dane osobowe będą przetwarzane przez okres nie dłuższy niż 6 miesięcy, chyba że wcześniej wycofasz swoją zgodę. Twoje dane osobowe nie będą przekazywane do państw trzecich. Podanie danych jest dobrowolne, ale konieczne w celu przeprowadzenia rekrutacji, w której bierzesz udział. Masz prawo dostępu do Twoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych oraz prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.

Podobne oferty pracy:

Recepcjonista/ Recepcjonistka Nowe

Twój zakres obowiązków, Prace związane z prowadzeniem recepcji, w tym zarządzanie pocztą przychodzącą i wychodzącą;, Rejestracja dokumentów;, Obsługa centrali telefonicznej;, Obsługa gości Spółki;, Organizacja wyjazdów służbowych, spotkań z..

2022-05-16 17:40:44
Europ Assistance Polska
Dzisiaj z pracuj.pl

Recepcjonista/tka Nowe

Twój zakres obowiązków, prowadzenie zapisów, przyjmowanie płatności, odbieranie telefonów, dbanie o czystość, podawanie napojów, prowadzenie dokumentacji

2022-05-16 16:40:44
PAWEŁ ZIĘBA HAIR DESIGN SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ...
Dzisiaj z pracuj.pl

Recepcjonista/ka Nowe

Twój zakres obowiązków, Profesjonalna obsługa recepcji biura: odbieranie połączeń telefonicznych, przyjazne powitanie i wsparcie gości, współpracowników i partnerów biznesowych odwiedzających biuro oraz rezerwacja parkingu dla gości, realizacja..

2022-05-16 15:40:53
dentsu Polska
Dzisiaj z pracuj.pl

Recepcjonistka/-sta 1/2 etatu Nowe

Zakres obowiązków obsługa recepcji: korespondencja, zamawianie art. biurowych, wysyłka i odbieranie przesyłek kontakty z zewnętrznymi dostawcami usług

2022-05-16 15:22:12
Workservice
Warszawa" data-lat="" data-lng=""> Warszawa
Dzisiaj z workservice.pl

Recepcjonistka / Recepcjonista z j. angielskim Nowe

LeasingTeam Professional wspiera polskie i globalne przedsiębiorstwa w pozyskiwaniu kluczowych pracowników i zarządzaniu zasobami ludzkimi. Agencja specjalizuje się w rekrutacjach stałych na stanowiska..

2022-05-16 12:07:27
LeasingTeam Group
Dzisiaj z hrlink.pl

Recepcjonista / Recepcjonistka Nowe

Twój zakres obowiązków, Wykonywanie czynności związanych z bezpośrednią, telefoniczną i mailową obsługą Gości; , Udzielanie informacji na temat oferty SPA; , Prowadzenie terminarza w formie elektronicznej;, Obsługa kasy fiskalnej;, Prawidłowe..

2022-05-16 10:40:33
Orient Massage Warszawa - Wilanów
Dzisiaj z pracuj.pl

Recepcjonistka / Recepcjonista Nowe

Najlepszy kandydat to taki, który: posiada doświadczenie zawodowe (najlepiej w pracy z klientem lub sprzedaży), zależy mu na pracy w stale rozwijającej się firmie, z łatwością buduje relacje, jest empatyczny, dobrze zorganizowany i odpowiedzialny, sw

2022-05-16 08:41:56
Medicover Sp. z o. o
Dzisiaj z praca.pl

Recepcjonista / ka

Lokalizacja: Warszawa Wawer Opis stanowiska: • kompleksowa obsługa recepcji firmy, • digitalizacja i archiwizacja dokumentacji, • obsługa gości i dbanie o wizerunek firmy. Wymagania: • wykształcenie wyższe lub w trakcie studiów, • znajomość..

2022-05-15 23:51:05
Rekrutacja Warszawa
Wczoraj z Nuzle
Aplikuj na stanowisko:
Poszukiwana/y Recepcjonistka/ta -Warszawa -
Imię i nazwisko jest wymagane. Imię i nazwisko musi być dłuższe niż 5 znaków.
Adres email jest wymagany. Wpisz poprawny adres e-mail
Dozwolone pliki:.doc, .pdf, .odt , .rtf
Treść wiadomości jest wymagana. Treść wiadomości musi być dłuższa niż 5 znaków
reCAPTCHA
Zgłoś opinie
Prześlij opinie o Nuzle.pl

Twoja uwaga została wysłana.

Uzupełnij treść wiadomości