Podobne oferty pracy

POŚREDNIK PRACY

ZAKRES OBOWIĄZKÓW: Umowa o pracę na czas określony WYMAGANIA: - Inne wymagania: Wymagane wykształcenie min. średnie, preferowane wyższe o kierunku związanym ze świadczeniem usług rynku pracy ( pośrednictwo pracy, poradnictwo zawodowe oraz organizacja

2024-03-27 07:31:24
JMM Sp. z o.o
Wczoraj z aplikuj.pl

Pośrednik pracy

Zakres obowiązków:-dobór odpowiedniej pracy dla osoby poszukującej pracy-dobór właściwego kandydata na stanowisko pracy-monitorowanie i dokumentowanie aktywności uczestnika w poszukiwaniu pracy-zapoznanie się z kluczowymi danymi istotnymi dla rozpozn

2024-03-26 18:41:21
do 6500 zł Umowa o pracę Rodzaj pracy: Stała
2 dni temu z Powiatowy Urząd Pracy w Olkuszu

Doradca Techniczno - Handlowy

Teren pracy: 2-3 powiaty Do Twoich zadań należeć będą: Codzienne wizyty w gospodarstwach rolnych, nastawionych zarówno na produkcję roślinną jak i zwierzęcą; Analiza jakości upraw i dobrostanu zwierząt w celu zapewnienia najlepszych rozwiązań; Profes

2024-03-26 13:40:43
Umowa o pracę Rodzaj pracy: Stała
Timac Agro Polska sp.zo.o
4,0
2 dni temu z praca.pl

KIELCE poszukiwany pośrednik pracy

Dzień dobry! Poszukujemy pośredników pracy i doradców zawodowych z co najmniej dwuletnim doświadczeniem, działających na terenie Kielc, do realizacji Projektu "Zawodowa zmiana! ". Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie cv lub kontakt telefoniczny

2024-03-05 09:38:43
Umowa zlecenie Rodzaj pracy: Dodatkowa
Consultor sp z o. o
23 dni temu z lento.pl

Doradca klienta indywidualnego

Wymagania na czas określony Oferujemy Na co dzień w naszym zespole: ma

2024-03-03 06:31:01
PKO Bank Polski
25 dni temu z mycv.pl

Praca Kazimierza Wielka! Doradca Klienta!

Firma iCredit z filia w Krakowie poszukuje Kandydatów na stanowisko Doradca Klienta! *Umowa zlecenie *Elastyczny grafik *Nie wymagamy doświadczenia na podobnym stanowisku - oferujemy pełne przeszkolenie *Praca w miłej atmosferze i zgranym zespole ;)

2024-02-13 09:21:20
iCredit
44 dni temu z lento.pl