Pomocnik w dziale pakowania towaru

Miejsce pracy: Poznań
Region: Wielkopolskie
PAGUS Logistikrecruiting wspiera swych Partnerów biznesowych w branży logistycznej dostarczając im rozwiązania w zakresie pracy tymczasowej, rekrutacji stałych i doradztwa personalnego. Firma PAGUS jest wpisana do rejestru podmiotów prowadzących agencje zatrudnienia nr 12863.


Jeśli chcesz podjąć pracę jeszcze przed świętami a prace magazynowe nie są Ci obce prześlij do nas swoją aplikację! Aktualnie szukamy kandydatów do pracy w firmie Schäflein, na stanowisko:

Pomocnik w dziale pakowania towaru
Miejsce pracy: Niemcy, Langenau (20 km od Ulm)

Pracownik odpowiedzialny będzie za całość procesów związanych z przygotowywaniem towarów do wysyłki (m.in. kompletowanie i kontrola zamówień, pakowanie i etykietowanie towarów).

Posiadanie własnego auta na wyjazd w celu zachowania mobilności na miejscu jest dodatkowym atutem. Tacy kandydaci, będą brani pod uwagę w pierwszej kolejności.

UWAGA: Oferta skierowana również dla osób bez znajomości j. niemieckiego!

W zamian za to, że zostaniesz naszym pracownikiem oferujemy Ci:
• stawkę godzinową 9,49 euro brutto, a także dodatek premii dziennej 15-16€ netto
• pomoc w znalezieniu zakwaterowania
• zatrudnienie na umowę o pracę na niemieckich warunkach
• terminowe przelewy, możliwość pobierania zaliczek przez 6 miesięcy od podjęcia pracy
• wsparcie polskiego Koordynatora - pomoc w dopełnieniu formalności związanych z podjęciem pracy na terenie Niemiec (dokumentacja, kontakt z urzędami, zakwaterowanie, rozliczenia itp.)
• zwrot za odzież robocząZainteresowane osoby proszone są o dosłanie CV za pośrednictwem portalu lub kontakt telefoniczny pod numerem tel. +48 503 - pokaż numer telefonu - +48 503 934 105.


Nie czekaj i już dziś porozmawiaj z nami!


„Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych (w mojej aplikacji/w moim CV) przez Mondi Polska w aktualnym procesie rekrutacyjnym.
Zapoznałem się z obowiązkiem informacyjnym mondi-polska.pl/wp-content/uploads/2018/06/Obowi%C4%85zek-informacyjny.pdf Mondi Polska. Podanie moich informacji jest dobrowolne, w każdej chwili przysługuje mi prawo do wglądu, usunięcia lub poprawy podanych danych osobowych. Udzieloną wyżej zgodę mogę wycofać w sposób tak łatwy, jak jej wyrażenie.

Wyrażam zgodę (zgoda dobrowolna) na wykorzystanie (mojego CV/mojej aplikacji) w przyszłych lub równolegle trwających procesach rekrutacyjnych organizowanych przez firmę Mondi Polska.”

Oferty pracy Pagus

Aplikuj na stanowisko:
Pomocnik w dziale pakowania towaru
Imię i nazwisko jest wymagane. Imię i nazwisko musi być dłuższe niż 5 znaków.
Adres email jest wymagany. Wpisz poprawny adres e-mail
Dozwolone rozszerzenia to .doc, .pdf, .odt , .rtf
Treść wiadomości jest wymagana. Treść wiadomości musi być dłuższa niż 5 znaków
reCAPTCHA
Zgłoś opinie
Prześlij opinie o Nuzle.pl

Twoja uwaga została wysłana.

Uzupełnij treść wiadomości