Pomocnik konserwatora

Miejsce pracy: Kraków
Region: Małopolskie
POMOCNIK KONSERWATORA

Miejsce pracy: Kraków i okolice
Wymiar pracy: cały etat

Jesteśmy firmą od 20 lat działającą w obszarze handlu detalicznego. W naszych sklepach zatrudniamy ponad 300 pracowników. Naszym celem jest kontynuacja dynamicznego rozwoju firmy i stałe polepszanie jakości świadczonych usług, tym samym szukamy osoby do pomocy przy utrzymaniu właściwego stanu technicznego naszych lokali.

Zakres obowiązków:
Praca będzie koordynowana przez konserwatora będzie polegać na pomocy w naprawianiu instalacji wewnętrznej ( grzewczej, klimatyzacji, kanalizacji) usuwaniu usterek w urządzeniach i sprzętach będących wyposażeniem sklepów spożywczo-przemysłowych oraz wykonywanie drobnych prac technicznych i remontowych.

Wymagania:
posiadanie prawo jazdy,
podstawowe umiejętności techniczne
mile widziane uprawnienia elektryczne

Co oferujemy:
stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
szkolenie i wdrożenie do pracy,
dobrą atmosferę w pracy,
dodatki do wynagrodzenia m.in. zniżki na zakupy, paczki świąteczne, wczasy pod gruszą,
wsparcie finansowe i rzeczowe w trudnych sytuacjach losowych
zniżki na usługi medyczne w wybranych placówkach,
możliwość skorzystania z dodatkowego ubezpieczenia grupowego obejmującego również członków rodziny pracownika

Zainteresowane osoby proszę o wysyłanie CV przez nuzle lub kontakt telefoniczny pod numerem 885 - pokaż numer telefonu - 885 062 020 .

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, zawartych w przesłanych przeze mnie dokumentach i formularzach oraz zebranych podczas procedury rekrutacyjnej, przez FIRMA HANDLOWO-USŁUGOWA ŁUKASIK STANISŁAW ŁUKASIK SPÓŁKA JAWNA, z siedzibą w Zielonkach, przy ul. Wiarusa 15, kod pocztowy 32-087, nr KRS 149066 (zwaną dalej: „Administratorem”), w celu rekrutacji prowadzonej przez Administratora. Niniejsza zgoda obejmuje wszystkie procesy rekrutacyjne w okresie roku od otrzymania moich danych lub do jej odwołania. Dane mogą zostać przekazane podmiotom przetwarzającym dane osobowe na zlecenie Administratora.
Zostałem(-am) poinformowany(-a) przez Administratora o możliwości wycofania zgody w dowolnym momencie, jak również że zgoda ma charakter dobrowolny, a jej niewyrażenie skutkować będzie nie wzięciem mnie pod uwagę w przyszłych procesach rekrutacyjnych. Jednocześnie oświadczam, że zostałem/-am pouczony/-a przez administratora danych o prawach przysługujących mi w związku z udzieloną zgodą, w tym o prawie do:
- dostępu do danych, do otrzymania ich kopii, sprostowania, usunięcia lub żądania ograniczenia ich przetwarzania, jak również o prawie do przenoszenia danych i prawie do „bycia zapomnianym”. Wycofać zgodę oraz skorzystać z pozostałych uprawnień można poprzez wysłanie wiadomości e-mail.
- wniesienia skargi do organu nadzorczego.

Oferty pracy Luk

Aplikuj na stanowisko:
Pomocnik konserwatora
Imię i nazwisko jest wymagane. Imię i nazwisko musi być dłuższe niż 5 znaków.
Adres email jest wymagany. Wpisz poprawny adres e-mail
Dozwolone rozszerzenia to .doc, .pdf, .odt , .rtf
Treść wiadomości jest wymagana. Treść wiadomości musi być dłuższa niż 5 znaków
reCAPTCHA
Zgłoś opinie
Prześlij opinie o Nuzle.pl

Twoja uwaga została wysłana.

Uzupełnij treść wiadomości