Pomoc magazyniera, monter sieci internetowej (praca fizyczna

Miejsce pracy: Mikołów
Region: Śląskie
Poszukujemy pracownika na stanowisko monter sieci internetowej oraz pomoc magazyniera.

Praca montera sieci internetowej będzie polegała na wykonywaniu instalacji przyłączeniowych klientów czyli Praca w terenie .
Praca jest głównie fizyczna ale jest wymagana dobra znajomość systemu Windows w celu uruchomienia internetu u klienta. Zapewniamy podstawowe szkolenie więc częściowy brak wiedzy jest do nadrobienia.
W związku z tym iż pracy na stanowisku montera nie jest zbyt dużo (jesteśmy małą firmą) znaczą częścią wykonywanej pracy będzie pomoc w magazynie firmy. Prowadzimy sprzedaż internetową a w niedalekiej przyszłości planujemy rozpoczęcie również sprzedaży stacjonarnej. Pomoc będzie polegała na obsłudze klientów od strony wydawania towarów z magazynu, magazynowania towaru oraz pakowania wysyłek. W zależności od umiejętności mogą się zdarzyć również inne prace przy utrzymaniu ruchu w naszej firmie.

Jak widać praca jest ciekawa, urozmaicona , wymagająca ale z drugiej strony pozbawiona stresu.

Zatrudnienie na pełny etat, jednakże w pierwszych 2-3 miesiącach trochę krócej (około 3/4 etatu) z uwagi na okres zapoznawczy/szkoleniowy.
W przyszłości mogą być pracujące soboty (mniejsza ilość godzin niż na tygodniu). Godziny zostaną w taki sposób rozpisane że mogą zdarzyć się dni wolne w ciągu tygodnia. Temat godzin pracy jest do ustalenia.

Ważne! Szukamy pracownika w wieku dojrzałym (nie studentów) z wcześniejszym doświadczeniem przy pracach fizycznych i bardzo istotna jest bliskość dojazdu (czyli pracownik powinien mieszkać w obrębie Mikołowa)


Administratorem Twoich danych osobowych jest Zrób zakupy Łukasz Waszak z siedzibą w Mikołowie przy ulicy Gliwickiej 59. Twoje dane osobowe przetwarzamy wyłącznie w celu przeprowadzenia rekrutacji wskazanej w ofercie pracy.
Twoje dane osobowe wskazane w Kodeksie pracy lub w innych ustawach szczegółowych (według wymogów ogłoszenia), przetwarzamy w oparciu o przepisy prawa i ich podanie jest konieczne do wzięcia udziału w rekrutacji. Twoje dane osobowe przetwarzamy w celu przeprowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu przez okres 3 miesięcy od zakończenia procesu rekrutacji. W każdym czasie możesz cofnąć zgodę, kontaktując się z nami pod adresem e-mail sprzedaz@zrobzakupy.pl. Cofnięcie zgody pozostaje bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem. Masz prawo dostępu do swoich danych, w tym uzyskania ich kopii, sprostowania danych, żądania ich usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania oraz przeniesienia podanych danych (na których przetwarzanie wyraziłeś zgodę) do innego administratora danych. Masz prawo do wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych.

Oferty pracy Zrób Zakupy

Pomoc magazyniera, monter sieci internetowej
2 miesiące temu z lento.pl
Aplikuj na stanowisko:
Pomoc magazyniera, monter sieci internetowej (praca fizyczna
Imię i nazwisko jest wymagane. Imię i nazwisko musi być dłuższe niż 5 znaków.
Adres email jest wymagany. Wpisz poprawny adres e-mail
Dozwolone pliki:.doc, .pdf, .odt , .rtf
Treść wiadomości jest wymagana. Treść wiadomości musi być dłuższa niż 5 znaków
reCAPTCHA
Zgłoś opinie
Prześlij opinie o Nuzle.pl

Twoja uwaga została wysłana.

Uzupełnij treść wiadomości