Pomoc Domowa / Niania / Kucharka / Gosposia / Opiekunka

Miejsce pracy: Sopot
Region: Pomorskie
Poszukujemy osoby do zajmowania się naszym domem, dziećmi oraz zwierzętami.

Idealna kandydatka to ktoś, kto rozumie, że wyręczając nas w jak największej ilości codziennych obowiązków pomaga nam w harmonijnym życiu prywatnym i zawodowym.

Liczymy na osobę pełna Energi (wiek nie ma znaczenia), intuicyjnie wyczuwająca potrzeby rodziny a nie tylko wykonująca obowiązki z listy.

W ramach szeroko rozumianej opieki nad domem i zwierzętami domowymi wchodzą następujące obowiązki:
- robienie zakupów,
- gotowanie i przygotowanie posiłków,
- sprzątanie kuchni,
- odprowadzanie/odwożenie dzieci na zajęcia, do przedszkola i szkoły (jak będą już działały), czasami zakupy czy do lekarza
- nadzorowanie kalendarza zajęć dodatkowych dzieci i przypominanie im o nich,
- odbieranie przesyłek od kurierów,- wypuszczanie psów do ogrodu (okazjonalny spacer z psami)
- okazjonalne wożenie psów do weterynarza
- nakrywanie i sprzątanie stołu po posiłkach, podawanie i sprzątanie ze stołu gdy mamy obiad rodzinny lub zapraszamy gości.
- organizacja drobnych napraw w domu i ich nadzorowanie (np: przyjście hydraulika, elektryka)
- doraźne sprzątanie, szczególnie w kuchni i po posiłkach). W domu jest Pani sprzątająca 3 x w tygodniu, ale czasami może zdarzyć się potrzeba pomocy, posprzątania po dzieciach czy zwierzętach jak coś nabrudzą gdy nie ma Pani sprzątającej..
- Nadzorowanie, żeby dom by schludny i działał w sposób zorganizowany, np: aby były kupione proszki do prania, mydła, papiery toaletowe, aby działały żarówki i wszystko inne co jest na co dzień potrzebne.
- Pilnowanie, żeby psy i świnka morska były nakarmione przez dzieci o właściwych porach i we właściwy sposób. Czasami również karmienie zwierząt samemu.
- W wolnym czasie pomoc np. z porządkowaniem szaf, oddawanie ubrań do pralni, czyszczenie butów, odtworzenie pościeli do magla..
- Opieka nad domem i zwierzętami, kiedy wyjeżdżamy.
- Czasami też będziemy prosili o dołączenie z nami na jakiś wyjazd weekendowy lub trochę dłuższy.

Mamy 3 dzieci w wieku, 5,10 i 12 lat. Wszystkie normalnie uczęszczają do przedszkola/szkoły i nie ma ich większość dnia (w okresie pandemii większość czasu były oczywiście w domu). Starsze dzieci nie wymagają niczego więcej niż przypominanie o zajęciach i wożenia na zajęcia oraz przygotowywania dla nich posiłków. Najmłodsza dziewczynka wymaga tego, żeby pod nieobecność lub gdy rodzice są zajęci, organizować jej zabawy lub wyjścia na spacer. Kilka razy w tygodniu możemy poprosić o położenie najmłodszego dziecka spać.

Mamy 3 psy (2 młode i 1 staruszkę) i świnkę morską.

Jesteśmy osobami towarzyskimi i przyjmujemy wielu gości. Często też wychodzimy, dlatego zależy nam na osobie mieszkającej z nami na stałe.

Oczekujemy osoby energicznej, koniecznie z prawo jazdy (oddamy auto do dyspozycji do wożenia dzieci i robienia zakupów). Osoby, która zamieszka z nami. W domu mamy pokój z osobnym wejściem na niższym parterze, także jest tam dużo prywatności. Osoba, która sprawdzi się w pracy z nami musi być dobrze zorganizowana, lubić dzieci, ale być do nich asertywna. Musi też lubić gotować, bo gotowanie będzie dużą częścią obowiązków. Osoba ubiegająca się o prace musi być osobą nie karaną co pozwolimy sobie zweryfikować.

Dni pracujące to poniedziałek do soboty. Mogą jednak wystąpić takie sytuacje jak niedzielny obiad rodzinny czy nasze sobotnie wyjście, gdzie będziemy chcieli zamieniać niedziele na inny dzień tygodnia. Zawsze będzie jednak dzień wolny.

Oferujemy:
-- mieszkanie we własnym pokoju z łazienka w przyziemiu naszego domu w Sopocie. Jest tam osobne wejście z zewnątrz i dojście do kuchni, także jest dużo prywatności.
--pełne utrzymanie i wyżywienie (brak rachunków do opłacania, lodówka stoi otworem i wszystkie posiłki jak dla domowników),
--samochód do dyspozycji podczas pracy
--miesięczną pensje na rękę 3600zł (forma zatrudnienia do ustalenia). Urlopy nie płatne do 3 tygodni w roku. w pierwszym roku a potem już płatny urlop do 3 tygodni. Praca w nie limitowanym wymianę czasu ze zrozumieniem szekarzdy człowiek potrzebuje czasu dla siebie, praca na wyłączność bez możliwości dorabiania. Wymagalna przynajmniej podstawowa komunikacja w języku polskim.

Praca dostępna od zaraz. Szukamy kogoś do współpracy na kilka lat.
Aplikuj na stanowisko:
Pomoc Domowa / Niania / Kucharka / Gosposia / Opiekunka
Imię i nazwisko jest wymagane. Imię i nazwisko musi być dłuższe niż 5 znaków.
Adres email jest wymagany. Wpisz poprawny adres e-mail
Dozwolone pliki:.doc, .pdf, .odt , .rtf
Treść wiadomości jest wymagana. Treść wiadomości musi być dłuższa niż 5 znaków
reCAPTCHA
Zgłoś opinie
Prześlij opinie o Nuzle.pl

Twoja uwaga została wysłana.

Uzupełnij treść wiadomości