POKOJÓWKA / Praca nad morzem + zakwaterowanie

Miejsce pracy: Niechorze
Region: Zachodniopomorskie
Pilnie zatrudnię Panią z Polski lub Ukrainy do pracy nad morzem w nowym ośrodku o wysokim standardzie.

Stanowisko: pokojówka

Zakres obowiązków:

- odpowiedzialność za utrzymanie oraz nadzór nad czystością w budynku,
- bieżące uzupełnianie materiałów i środków czystości,
- administrowanie zapasów,
- koordynacja i realizacja zamówień,
- dbanie o stan techniczny obiektu,
- inne prace gospodarcze.

Wymagania:

- doświadczenie,
- prawo jazdy,
- doskonała organizacja pracy,
- uczciwość, pracowitość, zaangażowanie,
- dbałość o szczegóły, dokładność.

Oferujemy:

- zatrudnienie od zaraz,
- bezpłatne zakwaterowanie,
- pracę w bardzo dobrych warunkach i miłej atmosferze,
- atrakcyjne wynagrodzenie + premie.

Aplikacje prosimy wysyłać za pośrednictwem serwisu nuzle.pl
Dozwolone rozszerzenia to .doc, .pdf, .odt , .rtf
Treść wiadomości jest wymagana. Treść wiadomości musi być dłuższa niż 5 znaków
reCAPTCHA