Płatny staż w HR - Agencja Pracy

Miejsce pracy: Warszawa
Region: Mazowieckie
Agencja pracy tymczasowej i Doradztwa Personalnego LEVEL WORK wpis do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia nr Certyfikatu 10944
poszukuje kandydata na stanowisko:

Płatny staż w HR
Miejsce pracy: Warszawa Targówek

Zakres obowiązków: Wsparcie w przeprowadzaniu procesu selekcji, rekrutacji i wdrożenia nowych pracowników, formułowanie i zamieszczanie ogłoszeń o pracę  i kontakt telefoniczny z kandydatami, przygotowywaniu zestawień i raportów z obszaru HR

Wymagania:
• wykształcenie minimum średnie;
• chęć rozwoju oraz pozytywne nastawienie;
• kreatywności i bardzo dobrą organizację pracy;

Oferujemy:
• staż w młodym zespole w dynamicznie rozwijającej się firmie;
• stałe zatrudnienie po odbyciu Staż u;
• możliwość zdobycia doświadczenia, doskonalenia zawodowego oraz rozwoju;
• niezbędne na tym stanowisku narzędzia pracy;

Oferta skierowana do osób bezrobotnych zarejestrowanych w Urzędzie Pracy

Osoby zainteresowane ofertą pracy prosimy o przesyłanie CV na rekrutacja2@levelwork.pl wpisując w temacie nazwę stanowiska

Oferty pracy Level Work

Pomocnik w drukarni - STAŁA PRACA - dobre zarobki!!
2 dni temu z lento.pl
Praca niedaleko SGH i METRA! Konsultant telefoniczny!
Konsultant ds. umawiania spotkań!! Nic nie sprzedajesz!!
Konsultant/ wysokie premie/ STAŁA PRACA!
Praca w serwisie sprzętu elektronicznego!!
Dozwolone rozszerzenia to .doc, .pdf, .odt , .rtf
Treść wiadomości jest wymagana. Treść wiadomości musi być dłuższa niż 5 znaków
reCAPTCHA