Planista

Miejsce pracy: Gorlice
Region: Małopolskie
Narzędzia i Urządzenia Wiertnicze „GLINIK” Sp. z o.o. jest częścią Grupy Kapitałowej TDJ. Specjalizujemy się w produkcji świdrów oraz innowacyjnych narzędzi wiertniczych. Jesteśmy nowoczesną organizacją, która inwestuje w swoich pracowników i zapewnia im możliwość poszerzenia kompetencji zawodowych. Największym atutem i wartością NiUW GLINIK są ludzie, ich wiedza, doświadczenie oraz pasja w realizacji nowych wyzwań.

W związku z dynamicznym rozwojem, poszukujemy osoby na stanowisko:


PLANISTA


OFERUJEMY:

• Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
• Wynagrodzenie docelowe, dostosowane do posiadanych umiejętności i doświadczenia
• System premiowania
• Możliwość rozwoju zawodowego


TWÓJ ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

• Przygotowywanie planów produkcyjnych krótko i długoterminowych w oparciu o bieżące zamówienia
• Monitorowanie postępu realizacji zleceń produkcyjnych w oparciu o przygotowany harmonogram produkcyjny
• Raportowanie wykonania procesów produkcyjnych, oraz potwierdzenie zakończenia w systemie ERP
• Analizowanie i raportowanie wykonania planów produkcyjnych
• Analiza dostępności materiałów oraz zdolności produkcyjnych
• Analiza wykorzystania zdolności produkcyjnych
• Emisja dokumentacji warsztatowej, nadzór wydań materiałowych do produkcji
• Współpraca z działem handlowym, zakupów, technicznymi oraz liderami obszarów w spółce

NASZE WYMAGANIA:

• Wykształcenie min. średnie
• Doświadczenie zawodowe: 3 lata na podobnym stanowisku
• Znajomość pakietu MS Office
• Samodzielność oraz bardzo dobra organizacja pracy


1. Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest NiUW GLINIK Sp. z o.o. z siedzibą w Gorlicach, ul. Józefa Michalusa 1, KRS: 000 - pokaż numer telefonu - 0000127409, NIP:738 - pokaż numer telefonu - 7381051327, REGON: 490 - pokaż numer telefonu - 490655224.2. NiUW GLINIK Sp. z o.o.
2. W przypadku jakichkolwiek pytań związanych z przetwarzaniem danych osobowych zachęcamy do kontaktu poprzez adres mailowy: odo@glinik.com.pl oraz pisemnie na adres naszej siedziby
3. Pani/Pana dane osobowe przetwarzane będą w celu realizacji procesu rekrutacji.
4. Podstawą prawną przetwarzania Pani/Pana danych jest obowiązek prawny ciążący na administratorze art. 6 ust. 1 lit. c Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 - Kodeks Pracy oraz zgoda art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679.
5. Pani/Pana dane osobowe nie będą przetwarzane w sposób zautomatyzowany, w tym również w formie profilowania.
6. Pani/Pana dane osobowe będą przechowywane do czasu zakończenia postępowania rekrutacyjnego, a w przypadku wyrażenia zgody na udział w przyszłych postępowaniach rekrutacyjnych do czasu wycofania tej zgody. Zgoda na przetwarzanie danych osobowych może zostać wycofana w dowolnym momencie drogą elektroniczna na adres: odo@glinik.com.pl. Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem.
7. Ma Pani/Pan prawo do żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także prawo do przenoszenia danych.
8. Podanie przez Panią/Pana danych osobowych w zakresie wynikającym z art. 22¹ Kodeksu pracy jest niezbędne, aby uczestniczyć w postępowaniu rekrutacyjnym. Podanie przez Pania/Pana innych danych jest dobrowolne.
9. Przysługuje Pani/Panu prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego jakim jest Prezes Urzędu Ochrony Danych Osobowych. W przypadku, gdy zakres przesyłanych przez Pana/Pani danych wykracza poza katalog określony w art. 22¹ Kodeksu Pracy prosimy o zamieszczenie klauzuli o treści: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu udziału w postępowaniu rekrutacyjnym."
W przypadku chęci udziału w przyszłych postępowaniach rekrutacyjnych organizowanych przez NiUW Glinik sp. z o.o. prosimy o dołączenie klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu udziału w przyszłych postępowaniach rekrutacyjnych organizowanych przez NiUW Glinik sp. z o.o."

Oferty pracy NiUW GLINIK

3 tygodnie temu z Nuzle
2 miesiące temu z Nuzle

Podobne oferty pracy:

Planista Popytu

Twój zakres obowiązków, Przygotowywanie krótko i długoterminowe planów sprzedażowych w oparciu o metody ilościowe i jakościowe., Weryfikacja prognoz sprzedaży wobec założeń biznesowych oraz identyfikacja obszarów stanowiące potencjalne zagrożenie..

2022-08-04 10:40:17
INTERSNACK POLAND
7 dni temu z pracuj.pl

Planista produkcji

Zakres obowiązków:Prace biurowe;Przygotowywanie analiz i raportów OEE;Wprowadzanie danych do systemu;Prowadzenie statystyk dotyczących zdolności produkcyjnych;Rozliczanie roboczogodzin i zużycia materiałów;Nadzór nad zleceniami produkcyjnymi;Aktualiz

2022-08-03 18:41:34
ADMILL Sp. z o.o
8 dni temu z Powiatowy Urząd Pracy w Kolbuszowej

Planista produkcji

Twój zakres obowiązków, planowanie produkcji,, bieżąca kontrola realizacji planów produkcyjnych,, przygotowywanie i wstępna akceptacja zapotrzebowań na surowce i półprodukty,, kontrola terminowości dostaw surowców i półproduktów,, comiesięczne..

2022-07-31 09:40:10
Kronospan
11 dni temu z pracuj.pl

Planista

Twój zakres obowiązków, Planowanie produkcji, Nadzorowanie realizacji planów produkcyjnych, Wprowadzenie udoskonaleń na produkcji, Planowanie prac działów współpracujących bezpośrednio z produkcją, koordynacja zadań, Zbieranie i analiza danych..

2022-07-30 11:40:16
Dohmeyer Construction Sp. z o.o
12 dni temu z pracuj.pl

Planista ds. Zapotrzebowania i Zapasów

Twój zakres obowiązkówSzacowanie przyszłego popytu na produkty z wykorzystaniem danych analitycznych, marketingowych i sprzedażowychZarządzanie profilami sezonowymi, prognozowanie nowych pozycji, wpływ planowanych promocji, agregacja popytuWspółpraca

2022-07-30 11:00:04
Hurtownia motoryzacyjna Elit Polska
12 dni temu z gowork.pl

Staż z urzędu pracy Planista produkcyjny

Opis zadań:Planowanie przebiegu procesów produkcyjnych w oparciu o zamówienia, opracowanie planu produkcji, przygotowywanie analizy i raporu dzialań, ocena możliwości produkcyjnych w danym czasie, dbanie o terminowość realizacji zamówień i dbanie o n

2022-07-22 18:41:42
20 dni temu z Powiatowy Urząd Pracy w Wieliczce

Planista Produkcji

Zakres obowiązków:- Opracowywanie i kontrola realizacji planów produkcji.- Korygowanie dziennego harmonogramu produkcji.- Analiza dostępnych zdolności produkcyjnych.- Kontrola stanów magazynowych

2022-07-19 14:27:02
23 dni temu z sanok24.pl

Planista ds. Zapotrzebowania i Zapasów

Twój zakres obowiązkówSzacowanie przyszłego popytu na produkty z wykorzystaniem danych analitycznych, marketingowych i sprzedażowychZarządzanie profilami sezonowymi, prognozowanie nowych pozycji, wpływ planowanych promocji, agregacja popytuWspółpraca

2022-07-12 07:00:00
Hurtownia motoryzacyjna Elit Polska
30 dni temu z gowork.pl
Aplikuj na stanowisko:
Planista
Imię i nazwisko jest wymagane. Imię i nazwisko musi być dłuższe niż 5 znaków.
Adres email jest wymagany. Wpisz poprawny adres e-mail
Dozwolone pliki:.doc, .pdf, .odt , .rtf
Treść wiadomości jest wymagana. Treść wiadomości musi być dłuższa niż 5 znaków
reCAPTCHA
Zgłoś opinie
Prześlij opinie o Nuzle.pl

Twoja uwaga została wysłana.

Uzupełnij treść wiadomości