Piszę profesjonale CV dopasowane do stanowiska

Miejsce pracy: Poznań
Region: Wielkopolskie
Jestem specjalistką w zarządzaniu zasobami ludzkimi zajmującą się realizacją rozwiązań mających na celu pozyskanie i utrzymanie wartościowych pracowników oraz zapewnienie im rozwoju zawodowego przy optymalnym wykorzystaniu ich kompetencji.
Posiadam 15-letnie doświadczenie zawodowe w obszarze rekrutacji, ukończone studia wyższe w specjalizacji prawo pracy oraz podyplomowe z coachingu i zarządzania zasobami ludzkimi, a także certyfikat rekrutera, coucha i trenera szkoleń. Oferuję usługi pisania CV i zakładania profilu na LinkedIn czy Goldenline.

Przygotowane przeze mnie CV dopasowane jest nie tylko do konkretnej oferty pracy, ale także do standardów rynku pracy. Kiedy zaczniesz wysyłać sporządzone przeze mnie cv, dopasowane do stanowiska jakie szukasz nie będziesz już mieć problemów z zapraszaniem Cię na rozmowy rekrutacyjne :)

W jaki sposób wyróżnię Twoje cv:
• profesjonalnie podsumuję Twoje kluczowe atuty i kompetencje, tak aby nie "zaśmiecić" dokumentu, a wybrać tylko te istotne, trafne informacje, które zainteresują pracodawców
• forma graficzna jest opracowywana przeze mnie indywidualnie i jest dostosowywana do charakteru obszaru zawodowego, a nie jak większość tak samo wyglądających cv, bo ściąganych są ze standardowych szablonów

CV wysyłam w formacie PDF, natomiast za dopłatą 35 zł. wysyłam także w Word do samodzielnych poprawek.

Więcej o mnie na:
Goldenline: https://www.goldenline.pl/1610312/
Facebook: Kreatorka Kariery Zawodowej

Cennik CV:
- CV - mniej niż 2 lata doświadczenia na rynku pracy lub CV do pracy sezonowej, dla studentów - 69 zł.
- CV - od 2 do 8 lat doświadczenia na rynku pracy - 119 zł.
- CV - od 8 do 15 lat doświadczenia na rynku pracy - 169 zł.

Cennik indywidualnej konsultacji / próbnej rozmowy rekrutacyjnej:
- Prowadzę indywidualne konsultacje / próbne rozmowy rekrutacyjne, podczas których informuję jakie pytania rekruterów się najczęściej pojawiają, które z pytań są podchwytliwe i jak prawidłowo należy na nie odpowiadać, aby nie przekreślić swoich szans, a jednocześnie nie kłamać. Uczę pewności siebie i umiejętności ciekawego mówienia o sobie, pomagam identyfikować mocne strony, wspieram w budowaniu wizerunku pożądanego pracownika.

Indywidualne spotkanie 1,5 godz to koszt 230 zł., a informacje jakie w tym czasie się wyciągnie dla siebie zostaną na całe zawodowe życie :)

Proszę o kontakt telefoniczny.
Serdecznie zapraszam!

Oferty pracy Kreatorka Kariery Zawodowej

Aplikuj na stanowisko:
Piszę profesjonale CV dopasowane do stanowiska
Imię i nazwisko jest wymagane. Imię i nazwisko musi być dłuższe niż 5 znaków.
Adres email jest wymagany. Wpisz poprawny adres e-mail
Dozwolone rozszerzenia to .doc, .pdf, .odt , .rtf
Treść wiadomości jest wymagana. Treść wiadomości musi być dłuższa niż 5 znaków
reCAPTCHA
Zgłoś opinie
Prześlij opinie o Nuzle.pl

Twoja uwaga została wysłana.

Uzupełnij treść wiadomości