Podobne oferty pracy

Sprzedawca

pokaż opis

Powiatowy Urząd Pracy w Środzie Śląskiej.,.Nie dotyczy Stypendium brutto 1017,4 PLN Opis zadań zapoznanie bezrobotnego ze stanowiskiem pracy, jego obowiązkami i uporawnieniami, przeszkolenie bhp i p.poż, zapoznanie z asortymentem oraz zasadami estet

2018-10-23 21:31:04address
Wczoraj z Centralna baza ofert pracy

Pracownik porządkowy - praca na jedną zmianę!...

pokaż opis

Oferujemy: - umowę o pracę, - atrakcyjne wynagrodzenie: 19 złotych brutto, - wypłaty do 10-tego każdego miesiąca, - pracę od poniedziałku do piątku, - pracę w dobrej atmosferze. Oczekujemy: - dyspozycyjności do pracy od poniedziałku do piątku, - goto

2018-10-23 21:25:10address
Wczoraj z infopraca.pl

Pracownik produkcji

pokaż opis

Co oferujemy? zatrudnienie na umowę o pracę bezpośrednio w Firmie, z naszą Agencją przechodzisz tylko etap rekrutacji! atrakcyjną stawkę miesięczną oraz bardzo liczne premie i dodatki pracę..

2018-10-23 16:41:20address
Wczoraj z Nuzle

Operator wózka widłowego

pokaż opis

Firma Crusar należy do grona najdynamiczniej rozwijających się firm sektora TSL ostatnich lat. Na nasz wizerunek solidnego partnera składają się takie czynniki jak rzetelna praca i współpraca..

2018-10-23 13:45:35address

Pracownik magazynowy

pokaż opis

Opis stanowiska: załadunek i rozładunek towarów, obsługa wózka widłowego, wykonywanie innych czynności magazynowych, dbałość o powierzony sprzęt i mienie

2018-10-23 12:27:20address
Wczoraj z praca.pl

Pracownik porządkowy, Środa Śląska DARMOWY...

pokaż opis

Agencja Zatrudnienia HERSTER (nr cert.10712) poszukuje dla swojego Klienta kandydatów na stanowisko: PRACOWNIK PORZĄDKOWY, ŚRODA ŚLĄSKA Opis stanowiska pracy: • utrzymywanie porządku na terenie firmy Klienta Wymagania: • zaangażowanie w wykonywanie p

2018-10-23 12:22:20address
Wczoraj z lento.pl

Pracownik Ochrony w Środzie Śląskiej

pokaż opis

Jesteśmy największym na świecie koncernem ochrony. Pozycję lidera w branży zawdzięczamy pracownikom i innowacyjnym rozwiązaniom z zakresu bezpieczeństwa. W ramach świadczenia usług ochrony dla międzynarodowego koncernu, poszukujemy kandydatów na stan

2018-10-23 11:42:51address

Koordynator/Dowódca zmiany

pokaż opis

2018-10-23 11:42:48address