Pielęgniarz (Niemcy, 3244813)

Miejsce pracy: Warszawa
Region: Mazowieckie
Miejsce pracy: Poczdam , Geesthacht, Schönau, Neckargemünd, Kaiserslau (Niemcy )Grupa FONTIVA od ponad 20 lat z powodzeniem prowadzi placówki opieki w niemieckim sektorze opieki zdrowotnej. Dzięki naszemu bogatemu doświadczeniu, profesjonalizmowi i wysokiej jakości usług, oferujemy ludziom potrzebującym opieki dom, w którym doświadczają bezpieczeństwa i wysokiej jakości życia.Dzięki swojemu zaangażowaniu i kompetencjom nasi pracownicy są kluczem do sukcesu w świadczeniu i zapewnianiu wysokiej jakości naszych usług. Jako rozwijająca się firma oferujemy przyszłościowe miejsca pracy z indywidualnymi możliwościami awansu i atrakcyjnymi pakietami emerytalnymi.

Dla naszych oddziałów w Poczdamie, Geesthacht, Schönau, Neckargemünd, Kaiserslautern, Leimen k. Heidelberg i Genthin w Saksonii-Anhalt poszukujemy osób na stanowisko:


w pełnym lub niepełnym wymiarze godzin.

pielęgniarz (Niemcy , 3244813)

Miejsce pracy: Poczdam
Nr ref: P/jobs.pl

Twoje zadania:

Podstawowa opieka nad pacjentami
Opieka pielęgniarska nad pacjentami
Ocena potrzeb w zakresie opieki i wdrożenie planu opieki
Odpowiedzialność za przygotowanie i podawanie leków
Prawidłowe prowadzenie dokumentacji pielęgnacyjnej

Twoje kwalifikacje:

Ukończone szkoła/ szkolenie jako pielęgniarka /pielęgniarz lub opiekun/ka medyczna
Wiedza specjalistyczna w dziedzinie pielęgniarstwa
Przyjazne i profesjonalne podejście w każdej sytuacji
Niezawodność i umiejętność pracy w zespole
Otwartość na nowe spojrzenie i zmiany
Znajomość języka niemieckiego w mowie i piśmie (co najmniej poziom B1)
Obycie lub chęć do przyswojenia elektronicznej dokumentacji pielęgniarskiej

Oferujemy:

Grupa FONTIVA charakteryzuje się szczególną otwartością i świadomie zatrudnia w swoich oddziałach pracowników z różnych krajów. Oprócz pracowników z Polski, pracują u nas również osoby z Bośni, Bułgarii, Macedonii i Serbii.
W miłej atmosferze pracy i ze stałą osobą kontaktową u Twojego boku, zapoznamy Cię krok po kroku z procesami i nowymi obowiązkami. Naszym pracownikom oferujemy nowoczesne miejsce pracy wyposażone w najnowsze sprzęty.
Twoje samopoczucie i balans między pracą a życiem prywatnym jest dla nas ważne! Tworzymy plany dyżurów zorientowane na potrzeby naszych pracowników i mamy możliwość indywidualnego dopasowania godzin pracy. Umożliwiamy naszym pracownikom planowanie urlopu tak, bym mieli możliwość odwiedzić swój kraj ojczysty, jeśli sobie tego życzą.
W razie potrzeby oferujemy pomoc w znalezieniu mieszkania lub wynajmujemy tanio należące do nas mieszkania. Oprócz tego oferujemy pomoc w załatwianiu formalności.
Oferujemy atrakcyjne wynagrodzenie. Przy zatrudnieniu 40 godzin tygodniowo oferujemy nie licząc dodatków zmianowych:
dla osób bez kwalifikacji zawodowych uznanych w niemczech (jako certyfikowana pielęgniarka ), początkowe wynagrodzenie w wysokości 1915 euro
jako certyfikowana pielęgniarka z dyplomem uznanym w niemczech wynagrodzenie początkowe w wysokości 2600 euro.Ponadto oferujemy Ci atrakcyjne, finansowane przez pracodawcę pakiety emerytalne, takie jak dodatkowe ubezpieczenie stomatologiczne lub zakładowy plan emerytalny. Naszym pracownikom oferujemy kursy języka niemieckiego. Oprócz tego oferujemy system bonusów, vouchery oraz indywidulane szkolenia dopasowane do potrzeb pracowników.

Jeszcze więcej powodów, dlaczego powinieneś się zdecydować na pracę dla naszej grupy znajdziesz na naszej stronie internetowej lub w bezpośredniej rozmowie z nami

Jeśli chciałbyś stać się częścią FONTIVY, czekamy na Twoją aplikację w języku polskim lub niemieckim.

W celu uzyskania dalszych informacji prosimy o kontakt z Dorothea Kromer (również w JĘZYKU POLSKIM) pod numerem +49 (0) 6228 - 912 94 31 llub za pomocą przycisku 'Aplikuj teraz'.

Oferty pracy Jobs.pl

Aplikuj na stanowisko:
Pielęgniarz (Niemcy, 3244813)
Imię i nazwisko jest wymagane. Imię i nazwisko musi być dłuższe niż 5 znaków.
Adres email jest wymagany. Wpisz poprawny adres e-mail
Dozwolone rozszerzenia to .doc, .pdf, .odt , .rtf
Treść wiadomości jest wymagana. Treść wiadomości musi być dłuższa niż 5 znaków
reCAPTCHA
Zgłoś opinie
Prześlij opinie o Nuzle.pl

Twoja uwaga została wysłana.

Uzupełnij treść wiadomości