Podobne oferty pracy

Pielęgniarka / Pielęgniarz

ENEL-MEDpokaż opis

Zakres obowiązków: w zależności od posiadanych kompetencji, wykonywanie badań specjalistycznych, szczepień ochronnych, praca w punkcie pobrań i gabinecie zabiegowym, przygotowywanie Pacjenta do badań, nadzór nad dokumentacją medyczną. Wystarczy, że p

2021-04-22 11:50:02
Wczoraj z praca.pl

Pielęgniarka - STUTTGART Intensivpflege

Beta-active Elisabeth Sobiechpokaż opis

STUTTGART Intensivpflege Pracodawca, z którym od lat współpracujemy szuka pielęgniarek z uznanym dyplomem do pracy w intensywnej opiece. Dlaczego akurat miałabyś pracować u niego? Ponieważ gwarantuje:..

2021-04-21 05:12:45
2 dni temu z Nuzle

Pielęgniarka – Niemieckie Domy Opieki

Beta Activepokaż opis

Pielęgniarko – szukasz pracy? Dziś mamy dla Ciebie dwie propozycje (sprawdzony pracodawca!): Willa – Rezydencja w Monachium Co oferuje pracodawca: wynagrodzenie: - na stanowisku pomocy pielęgniarskiej:..

2021-04-21 05:11:44

LUX MED Sp. z o. opokaż opis

Zapraszamy do współpracy z Grupą LUX MED do Centrum Medycznego w Katowicach przy al. Roździeńskiego pielęgniarki oraz pielęgniarzy. Oferujemy: Atrakcyjne wynagrodzenie; Możliwość zatrudnienia na etat bądź podjęcie współpracy w formie pracy dodatkowej

2021-04-20 12:30:35
3 dni temu z praca.pl

Pielęgniarka

PZN DPS im. Kazimierza Jaworkapokaż opis

Polski Związek Niewidomych Dom Pomocy Społecznej im. K. Jaworka w Chorzowie poszukuje do pracy pielęgniarek/pielęgniarzy Praca w systemie równoważnego czasu pracy w godz 7-19; 19-7 w dni robocze, weekendy i święta Wymagania: -wykształcenie w..

2021-04-19 07:31:37
4 dni temu z Nuzle

Pielęgniarka/Pielęgniarz Środowiskowo - Rodzinna/y

Neucapokaż opis

Pielęgniarka/Pielęgniarz Środowiskowo - Rodzinna/y Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za: opiekę środowiskowo – rodzinną nad pacjentami zadeklarowanymi w

2021-04-14 06:35:06
9 dni temu z absolvent.pl

Pielęgniarka/Pielęgniarz

Pielęgniarka/Pielęgniarz Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za: opiekę środowiskowo – rodzinną nad pacjentami zadeklarowanymi w przychodni, pobieranie materiału

2021-04-14 06:35:04

Pielęgniarka / Pielęgniarz w Punkcie Szczepień

Medicover Sp. z o. opokaż opis

Dla nas ważny jest człowiek a nie CV. Dlatego wystarczy, że klikniesz Aplikuj i zaznaczysz odpowiedzi w formularzu. Chętnie zatrudnimy osoby, które posiadają: aktualne prawo wykonywania zawodu, doświadczenie zawodowe w zakresie przeprowadzania szczep

2021-04-13 14:50:04
10 dni temu z praca.pl