Personel Sprzątający w Hotelu w Niemczech - Praca dla Par

Miejsce pracy: Bad Teinach-Zavelstein
Kraj: Niemcy
Dla naszego Klienta – sieci renomowanych hoteli na terenie Niemiec poszukujemy:

personelu sprzątającego w hotelu
Lokalizacja: Bad Teinach-Zavelstein (Badenia-Wirtembergia)

Oferujemy:
• polską umowę zlecenie (składki ubezpieczeniowe odprowadzane w Niemczech )
• dogodne warunki pracy
• pracę na pełen etat (40 h tygodniowo)
• atrakcyjne wynagrodzenie (1200-1300 EUR netto / miesiąc)
• bezpłatne zakwaterowania i wyżywienie
• pomoc we wszystkich formalnościach
• możliwość rozwoju zawodowego
• pracę w pięknym miejscu – mieście uzdrowiskowym usytuowanym w północnym Schwarzwaldzie
• pracę od zaraz.

Wymagania:
• komunikatywna znajomość j. niemieckiego
• doświadczenie na zbliżonym stanowisku
• chęć do podjęcia pracy na terenie Niemiec
• praca głównie dla par
• mile widziane prawo jazdy.

Zadania:
sprzątanie pokoi hotelowych zgodnie z wyznaczonymi standardami
• wymiana pościeli, ręczników, uzupełnianie kosmetyków
• kontrola stanu pokoi hotelowych i innych pomieszczeń.

Zainteresowane osoby prosimy o kontakt na adres e-mail: info@heimwork.de lub pod numer telefonu: 533 - pokaż numer telefonu - 533 365 361.

Sprawdź zainteresowanie tym ogłoszeniem
Wyświetlenia
Data dodania
Ostatnio widziany
Obserwujących
Liczba aplikacji
Średni czas odpowiedzi

Oferty pracy HeimWork365