Panie i Panowe-praca ze skanerem-pon-pt

Miejsce pracy: Gdańsk
Region: Pomorskie
Obecnie dla jednego z naszych Klientów poszukujemy osób na stanowisko:

LEKKA PRACA MAGAZYNOWA ZE SKANEREM

Zakres obowiązków:

bieżące prace magazynowe m.in. za pomocą skanera

Oczekiwania:

chęć do pracy,
gotowość do pracy w godzinach: 6:00- 14:00 oraz 14:00-22:00,
dyspozycyjność,
dokładność,
odpowiedzialność.

Oferujemy:

umowę zlecenie z ZUS,
stawkę godzinową 14,00 zł brutto,
premie wydajnościowe,
stałe zatrudnienie.

Zainteresowane osoby zapraszamy do przesłania CV na adres:
gdansk@recrewhr.pl z zaznaczeniem numeru ref: MAG/GDA/BY
Dozwolone rozszerzenia to .doc, .pdf, .odt , .rtf
Treść wiadomości jest wymagana. Treść wiadomości musi być dłuższa niż 5 znaków
reCAPTCHA