Pakowacz - Praca od zaraz

Miejsce pracy: Poznań
Region: Wielkopolskie
Agencja pracy tymczasowej FallWork (certyfikat APT z numerem 6231) poszukuje osób na stanowisko:

Pakowacz - Swarzędz

Z naszej strony zapewniamy:
- umowę o pracę, po okresie próbnym przejście na umowę o pracę bezpośrednio do Firmy
- atrakcyjna stawka godzinowa
- dodatki z tytułu pracy w nocy
- płatne nadgodziny
- weekendy płatne 100%

Zadania pakowacza to:
- pakowanie form zgodne ze standardami
- pakowanie w kontenerach, etykietowanie, przekazywanie
- przygotowywanie pustych kontenerów potrzebnych do produkcji
- weryfikacja jakościowa (kontrola wizualna) pakowanych wyrobów gotowych i zgłaszanie przełożonemu wadliwych wyrobów gotowych
- uzupełnianie ewentualnego braku komponentów, tj.: taśmy, uszczelek na podległych liniach

Wymagamy:
- jedynie sprawności fizycznej oraz własnego dojazdu do Swarzędza
- mile widziane doświadczenie na produkcji

Wszystkie osoby zainteresowane ofertą pracy zapraszamy do podsyłania swoich aplikacji za pośrednictwem portalu OLX.pl

Zgłoszenia osobiste FALLWORK ul. Towarowa 35, 61-896 Poznań od Poniedziałku do Piątku od 9 do 17 ( naprzeciw dworca głównego PKP)

Telefonicznie pod numerem 790 - pokaż numer telefonu - 790-790-446

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi osobami.

* Oferta pracy stałej

Przypominamy o załączeniu klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy, potrzebnych w procesie rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.1997 r. o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust. Nr 133 poz. 1182)”.

Oferty pracy FallWork

KASA-TYGODNIÓWKI- Wrocław ul.Krakowska ZARABIAJ...
wczoraj z lento.pl
HALA Piła TYGODNIÓWKI ZARABIAJ NA ŚWIĘTA
Pracownik Działu Wędliny Piła TYGODNIÓWKI...
Praca Kasjer Tygodniówki
Sprzedawca/Kasjer - wypłaty tygodniowe
Dozwolone rozszerzenia to .doc, .pdf, .odt , .rtf
Treść wiadomości jest wymagana. Treść wiadomości musi być dłuższa niż 5 znaków
reCAPTCHA