OSTRÓW MAZOWIECKA - Koordynator pracy Roznosicieli ulotek

Miejsce pracy: Ostrów Mazowiecka
Region: Mazowieckie
Koordynator pracy Roznosicieli gazet reklamowych
Miejsce pracy: Ostrów Mazowiecka i okolice

Jesteśmy jednym z największych międzynarodowych przedsiębiorstw handlowych. Dynamicznie się rozwijamy, osiągamy coraz lepsze wyniki i zawsze gramy fair. Inwestujemy w rozwój każdego pracownika, stawiamy na motywację i zaangażowanie. Oferujemy możliwości, wyzwania i stabilną przyszłość.

Twoje zadania:
Twoim zadaniem będzie kierowanie zespołem osób roznoszących materiały reklamowe, kontrola jakości roznoszenia gazet i odpowiedzialność za jakość kolportażu materiałów reklamowych.

Oczekujemy od Ciebie:
Uczciwości, samodzielności, rzetelności, odpowiedzialności.

• Dysponowania samochodem.
• Dyspozycyjności we wtorki i środy.
• Dostępu do komputera i Internetu.
• Podstawowej znajomość obsługi pakietu MS Office.
• Mile widziane doświadczenie w kierowaniu grupą osób.

Zapewniamy Ci:
• Dodatkowe zajęcie i możliwość współpracy ze stabilną, dynamicznie rozwijająca się firma (ok.10 godzin tygodniowo).
• Miesięczną zapłatę uzależnioną od wielkości przydzielonego obszaru.
• Umowę zlecenie na czas nieokreślony.

Prosimy o przesłanie aplikacji na adres pl-ek-werbung-bs@Kaufland .pl

Oferty pracy Kaufland

KAUFLAND - Roznoszenie reklam (z Autem) PABIANICE
tydzień temu z lento.pl
Roznoszenie Gazetek z AUTEM do 100zł/dzień !!!...
Nowa Sól - Roznosiciel Gazet Reklamowych
Roznosiciel gazet w Zawierciu i okolicach
2 tygodnie temu z lento.pl
Specjalista ds. raportowania i wskaźników
3 tygodnie temu z pracuj.pl
Dozwolone rozszerzenia to .doc, .pdf, .odt , .rtf
Treść wiadomości jest wymagana. Treść wiadomości musi być dłuższa niż 5 znaków
reCAPTCHA