OSOBY Z ORZECZENIEM PRACA NA PRODUKCJI OD ZARAZ

Miejsce pracy: Łódź
Region: Łódzkie
Zakres obowiązków:
-pakowanie kosmetyków
-odbieranie produktów z linii produkcyjnej
-składanie opakowań do kosmetyków
-składanie kartonów pod wysyłkę
-konfekcja kosmetyków

Wymagamy:
-bardzo dobrych zdolności manualnych, sprawność dłoni, rąk

-samodzielności
-sumienności i uczciwości
-umiejętności pracy w zespole

Oferujemy:
-stabilną pracę w nowoczesnej firmie związanej z przemysłem chemicznym
-możliwość rozwoju osobistego w ciągle rozwijającym się zakładzie
-umowę zlecenie z pełnymi składkami ZUS,
-atrakcyjne wynagrodzenie podnoszone wraz z rozwojem umiejętności
-pracę w systemie III zmianowym (6-14/14-22/22-6), dodatki zmianowe
-możliwość dokonywania zakupu środków czystości w atrakcyjnych cenach
-darmowy dojazd autobusem pracowniczym

Podobne oferty pracy:

Mechanik Narzędziowiec

• Realizacja przeglądów i napraw matryc produkcyjnych; • Realizacja przeglądów i regulacji pre-form i post-form; • Nadzór nad gotowością w/w narzędzi do testów i produkcji seryjnych; • Spawanie metali w trakcie produkcji; • Ścisła współpraca z Działe

2022-08-10 21:25:30
Hutchinson Poland Sp. z o.o. - Zakład Łódź...
Wczoraj z infopraca.pl

Pracownik techniczny( os.niepełnosprawne)

Zakres obowiązków:Praca na stanowisku pracownika technicznego polegająca na wykonywaniu przeprowadzek codziennie (pn-pt) w godzinach7-15 . Zatrudnienie od 01.09.2022. Wymagania:Wymagania konieczne: Wykształcenie: podstawoweUprawnienia: prawo jazdy ka

2022-08-10 18:41:36
Us destello wojciech wójcik
Wczoraj z Powiatowy Urząd Pracy w Łodzi

Operator/Technik w magazynie w fabryce Gillette...

Twój zakres obowiązków, Poznasz nasze procesy magazynowe oraz funkcjonujące standardy, obsługę programów i aplikacji, obowiązujące zasady BHP, Będziesz odpowiedzialny za przepływ palet na terenie magazynu i ich wydawanie na obszary produkcyjne,..

2022-08-10 15:40:26
Procter Gamble o/ Łódź
Wczoraj z pracuj.pl

Automatyk (m/k)

Imar Service Group (nr rej. agencji zatrudnienia: 114) - od 1997 roku specjalizujemy się w usługach pracy tymczasowej, rekrutacji stałej, outsourcingu oraz payrollu. W naszej codziennej pracy stawiamy..

2022-08-10 15:02:10
Imar Service Group Sp. z o.o
Wczoraj z hrlink.pl

Mechanik Narzędziowy

Orienta Polska Sp. z o.o. to firma będąca częścią międzynarodowej Grupy Orienta działająca na podstawie wpisu do rejestru agencji zatrudnienia nr 13347. Posiadamy dwudziestoletnie doświadczenie na włoskim rynku pracy, co pozycjonuje nas w..

2022-08-10 13:57:30
Wczoraj z Nuzle

OPERATOR TOKAREK STEROWANYCH NUMERYCZNIE

Orienta Polska Sp. z o.o. to firma będąca częścią międzynarodowej Grupy Orienta, działająca na podstawie wpisu do rejestru agencji zatrudnienia nr 13347. Posiadamy dwudziestoletnie doświadczenie na włoskim rynku pracy, co pozycjonuje nas w..

2022-08-10 13:57:28

USTAWIACZ PROCESU WTRYSKU

2022-08-10 13:57:26

Pracownik produkcji Belgia

InterKadra to agencja pracy tymczasowej i doradztwa personalnego z 15-letnim doświadczeniem na rynku. Jesteśmy firmą godną zaufania! Oferujemy pracę dostosowaną do Twoich kwalifikacji i potrzeb. Nr 3372..

2022-08-10 12:02:40
InterKadra Sp. z o. o
Dozwolone pliki:.doc, .pdf, .odt , .rtf
Treść wiadomości jest wymagana. Treść wiadomości musi być dłuższa niż 5 znaków
reCAPTCHA