osoby z orzeczeniem - dobra praca na produkcji

Miejsce pracy: Łęczyca
Region: Łódzkie
ZADANIA:

Pakowanie materiałów KOSMETYCZNYCH

WYMAGANIA:

ORZECZENIE O NIEPEŁNOSPRAWNOŚCI

Wykształcenie min. podstawowe,
Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku,
Sumienność, cierpliwość i dokładność w pracy,
Zdolności manualne

OFERUJEMY:

Pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
Pracę w oparciu o umowę o pracę w systemie 3-zmianowym, LUB 2 ZMIANY JEŚLI MASZ ORZECZENIE

Możliwość korzystania z opieki medycznej , karty Multisport, kasy zapomogowo-pożyczkowej.

Podobne oferty pracy:

proste prace manualne -produkcja-osoby z orzeczeniem Nowe

Cenisz sobie dobrą atmosferę w pracy? Zależy Ci, żeby zawsze Twoje wynagrodzenie było na czas? Jeśli na wszystkie pytania udzielisz pozytywnej odpowiedzi- to jest to idealna praca dla Ciebie! :) Poszukujemy: PAKOWACZY oferujemy - transport z..

2022-05-25 11:10:58
tretstone
Dzisiaj z Nuzle

młodszy specjalista ds.sortowania- osoba z orzeczeniem Nowe

BEZPŁATNY DOJAZD DO MIEJSCA PRACY W ŁODZI Pakowaczka/ Pakowacz Zakres obowiązków • Pakowanie • Dbanie o jakość produktów oraz stanowiska pracy Oczekiwania • ORZECZENIE O NIEPEŁNOSPRAWNOŚCI • Chęć do pracy • CHĘĆ ZWIĄZANIA SIĘ Z PRACODAWCĄ NA..

2022-05-25 11:10:54
tretstone
Dzisiaj z Nuzle

osoba z orzeczeniem do wsparcia w oddziale kompletowania Nowe

Opis obowiązków: prace przy linii produkcyjnej kontrola jakości monitorowanie prawidłowego procesu produkcji pakowanie produktów gotowych. Wymagania: zaangażowanie i umiejętność pracy w zespole dokładność w wykonywaniu powierzonych obowiązków..

2022-05-25 11:10:50
tretstone
Dzisiaj z Nuzle

pomocnik operatora pakującego-osoba z orzeczeniem Nowe

Do Twoich zadań będzie należało: • Pakowanie produktów kosmetycznych z linii produkcyjnej; • Odkładanie zapakowanych produktów • Wykonywanie bieżących poleceń przełożonych. Żeby rozpocząć z nami współpracę powinieneś: • Posiadać orzeczenie o..

2022-05-25 11:10:45
tretstone
Dzisiaj z Nuzle

osoby z orzeczeniem przy prostych pracach około... Nowe

Przejmij odpowiedzialność za: - uczestniczenie w procesie pakowania oraz jego kontrola, -realizowanie produkcji według bieżących planów, -prowadzenie dokumentacji produkcyjnej, -mycie i dezynfekcja urządzeń. Czego potrzebujesz, aby osiągnąć..

2022-05-25 11:10:34
tretstone
Dzisiaj z Nuzle

bez pośredników na pordukcję Nowe

Oferujemy: - atrakcyjne stawki + atrakcyjne premie - umowę o pracę na pełen etat (opłacamy wszystkie składki ZUS, płatne urlopy), - - stabilną pracę, - - możliwość zatrudnienia bezpośrednio przez firmę , - karta sportowa, opieka medyczna, -..

2022-05-25 11:10:33
materpol
Dzisiaj z Nuzle

praca od zaraz dla osób z orzeczeniem -sortownia Nowe

Pakowacz Możliwość przyuczenia. Wymagania: -orzeczenie o niepełnosprawności - Umiejętność pracy w zespole, sumienność, - Dyspozycyjności do pracy w systemie trzyzmianowym, Oferujemy: - Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę, -..

2022-05-25 11:10:29
materpol
Dzisiaj z Nuzle

osoby z orzeczeniem -firma z branży opakowań Nowe

Pracownik działu produkcji Wymagania: - Doświadczenie na podobnym stanowisku mile widziane - Umiejętność korzystania z maszyn mile widziana - Konieczne zdolności manualne - Zmysł techniczny mile widziany - Mile widziane orzeczenie o stopniu..

2022-05-25 11:10:26
materpol
Dzisiaj z Nuzle
Aplikuj na stanowisko:
osoby z orzeczeniem - dobra praca na produkcji
Imię i nazwisko jest wymagane. Imię i nazwisko musi być dłuższe niż 5 znaków.
Adres email jest wymagany. Wpisz poprawny adres e-mail
Dozwolone pliki:.doc, .pdf, .odt , .rtf
Treść wiadomości jest wymagana. Treść wiadomości musi być dłuższa niż 5 znaków
reCAPTCHA
Zgłoś opinie
Prześlij opinie o Nuzle.pl

Twoja uwaga została wysłana.

Uzupełnij treść wiadomości