osoby z orzeczeniem do pracy w salonie

Miejsce pracy: Zielona Góra
Region: Lubuskie
Twój zakres obowiązków
Obsługa klientów w salonie
Budowanie pozytywnego wizerunku firmy
Obsługa klienta - sprzedaż oraz obsługa posprzedażowa
Nasze wymagania
Łatwość w nawiązywaniu kontaktów
Odpowiedzialność i dobra organizacja pracy
Umiejętność obsługi komputera
Doświadczenie w bezpośrednim kontakcie z klientami
Wysoka kultura osobista i dyspozycyjność
To oferujemy
Umowę o pracę na czas nieokreślony
Atrakcyjne wynagrodzenie składające się z podstawy i premii
Stabilne zatrudnienie i praca w siedzibie firmy
Certyfikowane szkolenia rozwojowe zarówno z asortymentu jak i technik sprzedaży
Pracę w miłej atmosferze i zespole profesjonalistów
Niezbędne narzędzia pracy: telefon, laptop
Bogate zaplecze socjalne: Pakiet prywatnej opieki medycznej Lux Med a także pakiet sportowy Multi Sport