osoby z grupą do pracy sprzątacza

Miejsce pracy: Pruszków
Region: Mazowieckie
ppZakres obowiązków:
Sprzątanie biur i pomieszczeń socjalnych
Sprzątanie klatek schodowych
Dbanie o ogólny porządek w miejscu pracy

Wymagania:
Ukończone 18 lat
Dyspozycyjność

Oferujemy:
Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
Wynagrodzenie wypłacane w terminie,
Elastyczny czas pracy dopasowany do własnej dyspozycyjności
Profesjonalną opiekę koordynatora,
Obsługę administracyjną on-line - dostęp do swojego konta, dzięki czemu wszystkie formalności załatwiasz bez konieczności wychodzenia z domu

Podobne oferty pracy:

Sprzątacz-ka obszarów biurowo-socjalnych Nowe

Zainteresowanych proszę o kontakt telefoniczny pod numerem telefonu 604 068 796 Miejsce pracy: Grodzisk Mazowiecki ul. Zachodnia Firma sprzątająca o ugruntowanej pozycji na rynku zatrudni pracowników do sprzątania obszarów biurowo-socjalnych..

2022-11-30 08:21:41
HS Multiservices sp. z o.o
Dzisiaj - aplikuj przez Nuzle

Czyściciel/sprzątacz (1/2 etatu)

Zakres obowiązków:Utrzymanie w czystości terenu zewnętrznego GUS-u. Wymagania:Wymagania konieczne: Zawód: Pozostali pracownicy zajmujący się sprzątaniem gdzie indziej niesklasyfikowaniWykształcenie: podstawoweInne wymagania: Wymagania: wykształcenie

2022-11-29 18:41:46
od 1505 zł Umowa o pracę Rodzaj pracy: Stała
Wczoraj z Urząd Pracy Miasta Stołecznego Warszawy

sprzątacz z orzeczeniem

Obecnie poszukujemy osób do pracy w charakterze Pracownika sprzątającego Wymagania: • dbałość i sumienność przy wykonywaniu obowiązków Obowiązki • dbanie o czystość na terenie zakładu • umiejętność samodzielnej pracy Oferujemy: • Umowę o prace •..

2022-11-29 09:30:22
3500 - 4000 zł
CARGO S.A
Wczoraj - aplikuj przez Nuzle

Sprzątaczka

Sprzątanie w obiekcie Ministerstwa Sportu i Turystyki od poniedziałku do piątku w godzinach od 6:30 do 14:30. Budynek znajduje się przy ul. Senatorskiej 14. Po więcej informacji proszę dzwonić: 781-260-609

2022-10-25 15:00:24
JAK-BUD Jakub Budziński
36 dni temu - aplikuj przez Nuzle

Brygadzista - sprzątacz

Piłne. Firma sprzątająca Zatrudni Brygadzistę z obowiązkami sprzątania do ekipy sprzątającej. Praca w godzinach nocnych, sprzątanie sklepów.Opłata 24-27zł.netto godz. Warszawa i okolice. Wymagania: Prawo jazdy kat. B (zapewniamy w Bus firmowy) Możliw

2022-10-04 12:04:36
Umowa o pracę Rodzaj pracy: Dodatkowa
Aliaksandra Mauchan Gold Emerald
57 dni temu z lento.pl

Sprzątaczka

Pilnie poszukuje osób do sprzątania w Zespole Szkolno-Przedszkolnym ul. Osiedlowa 72, 05-830 Nadarzyn. Praca od poniedziałku do piątku od godz. 15.30 do 21.00. Więcej informacji pod nr tel. 781 260 609

2022-08-24 10:42:08
JAK-BUD Jakub Budziński
98 dni temu - aplikuj przez Nuzle

Sprzątaczka

Zatrudnienie Panią do sprzątania na 4 godziny rano Od 6⁰⁰, 7⁰⁰, lub 8⁰⁰ godziny-do ustalenia Praca na terenie centrum Okęcie Park Tel 727 729 097

2022-08-17 09:36:31
105 dni temu - aplikuj przez Nuzle
Aplikuj na stanowisko:
osoby z grupą do pracy sprzątacza
Imię i nazwisko jest wymagane. Imię i nazwisko musi być dłuższe niż 5 znaków.
Adres email jest wymagany. Wpisz poprawny adres e-mail
Dozwolone pliki:.doc, .pdf, .odt , .rtf
Treść wiadomości jest wymagana. Treść wiadomości musi być dłuższa niż 5 znaków
reCAPTCHA
Zgłoś opinie
Prześlij opinie o Nuzle.pl

Twoja uwaga została wysłana.

Uzupełnij treść wiadomości