osoba z orzeczeniem -proste prace manualne -od zaraz

Miejsce pracy: Tomaszów Mazowiecki
Region: Łódzkie
osoba z orzeczeniem Pakowacz ręczny-Bez doświadczenia

Poszukujemy osoby na stanowisko: Pakowacz/Sortowacz na magazyn

Oferujemy:
- umowę o pracę;
- bonusy za obecność
- praca w systemie 2 zmianowym;
- darmowy dojazd
- opiekę koordynatora

Podobne oferty pracy:

Automatyk/Elektryk (m/k)

Do twoich zadań należeć będzie: - usuwanie i analiza przyczyn awarii, - wykonywanie korekt programowych napraw i przeglądów, - prowadzenie dokumentacji technicznej, - udział w modyfikacjach maszyn i urządzeń, - zaopatrzenie w zapasowe części zamienne

2022-11-25 21:25:58
Trenkwalder
2,6
Wczoraj z infopraca.pl

Kierownik zmiany/ Sztygar

2022-11-25 12:37:23
Manpower Group Poland
Wczoraj z pracazarogiem.pl

Pracownik produkcji

Do twoich zadań należeć będzie:usuwanie i analiza przyczyn awarii,wykonywanie korekt programowych napraw i przeglądów,prowadzenie dokumentacji technicznej,udział w modyfikacjach maszyn i urządzeń,zaopatrzenie w zapasowe części zamienne branży elektry

2022-11-25 11:54:24
Wczoraj z jobs.pl

OSOBY Z ORZECZENIEM STAŁA PRACA -PRODUKCJA

Co zyskasz współpracując z nami: ciekawą istabilnąpracę naumowę o pracęw nowoczesnym Zakładzie szkoleniaspecjalistyczne pakiet benefitów:karta MultiSport, świąteczne świadczenia pieniężne, kolonię dla dzieci, dofinansowanie wypoczynku i paczki..

2022-11-25 08:18:32
MIRAKULO
Wczoraj - aplikuj przez Nuzle

PROSTA PRACA NA PRODUKCJI -OSOBY Z ORZECZENIEM

Zakres obowiązków: ·Proste prace magazynowe Wymagania: ·Wykształcenie średnie/zasadnicze - zawodowe ·Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku ·Komunikatywność, zaangażowanie, samodzielność w działaniu ·Gotowość podjęcia pracy w systemie..

MIRAKULO

OSOBY ZORZECZENIEM POMOCNIK -PRODUKCJA

Opis stanowiska: Prace magazynowe Praca w systemie zmianowym Wymagania: Orzeczenie o niepełnosprawności Dbanie o prawidłowy stan techniczny maszyn oraz porządek w miejscu pracy; Umiejętność pracy w zespole; Odpowiedzialność, sumienność,..

MIRAKULO

PRACA NA DZIALE PAKOWANIA -OSOBY Z ORZECZENIEM

Państwa zadania -prace magazynowe Państwa Profil -wysoka kultura pracy i czystości pracy -otwartość, komunikatywność i pozytywne nastawienie -orzeczenie o niepełnosprawności Nasza oferta -różnorodne, odpowiedzialne zadania w nowoczesnym i..

MIRAKULO
Dozwolone pliki:.doc, .pdf, .odt , .rtf
Treść wiadomości jest wymagana. Treść wiadomości musi być dłuższa niż 5 znaków
reCAPTCHA