osoba z orzeczeniem produkcja , praca siedząca

Miejsce pracy: Zduńska Wola
Region: Łódzkie
Opis stanowiska:
- Praca przy linii produkcyjnej
- Ręczny załadunek kartonów z wyrobem gotowym na palety
- Ręczne pakowanie produktu

Oczekiwania:
- Zdolności manualne
- Orzeczenie o niepełnosprawności
- Dyspozycyjność do pracy od poniedziałku do piątku

Oferujemy:
- Zatrudnienie na umowę o pracę
- Pełne wdrożenie i przeszkolenie na stanowisku pracy
- Bezpłatną prywatną opiekę medyczną
- Pakiet socjalny (karty upominkowe, karty sportowe itp)
- stałe wynagrodzenie zawsze na czas
- premie
- dofinansowania
- możliwość skróconeo czasu pracy
- organizacja dojazdu pracowniczego
- 2800 brutto
Dozwolone rozszerzenia to .doc, .pdf, .odt , .rtf
Treść wiadomości jest wymagana. Treść wiadomości musi być dłuższa niż 5 znaków
reCAPTCHA