Opiekun/ka Seniorów

Miejsce pracy: Starogard Gdański
Region: Pomorskie
Pilnie szukamy opiekunki lub opiekuna dla Pani A. (86 lat, 155 cm wzrostu, 65 kg) z dobrą znajomością języka niemieckiego.

Pani A. porusza się za pomocą balkonika. Potrzebuje pomocy w kąpieli i higienie ciała. Podopieczna jest całkowicie sprawna umysłowo. Seniorka przesypia całe noce oraz całkowicie kontroluje czynności fizjologiczne.

Nie znasz języka a chcesz z Nami współpracować?
Właśnie rozpoczął się kurs języka niemieckiego od podstaw (słownictwo związane z opieką i prowadzeniem domu) w Starogardzie Gdańskim. Więcej informacji pod numerem telefonu 572 - pokaż numer telefonu - 572307994.

Zapewniamy:
-darmowy transport w dwie strony,
-wyżywienie + zakwaterowanie,
-opłacony ZUS
-dodatkowe ubezpieczenie,
-kontakt 24/7,
-zarobki nawet do 8500 zł netto (na rękę),
-i wiele wiele więcej.

Jeśli posiadasz jakieś pytania dotyczące współpracy, zapraszamy do kontaktu telefonicznego pod numerem telefonu 572 - pokaż numer telefonu - 572307994 lub zapraszamy do naszego biura, które mieści się przy ulicy Podgórnej 1 w Starogardzie Gdańskim (obok kościoła św. Katarzyny)
Do przesłanej oferty prosimy dołączyć oświadczenie: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu proponowania mi ofert pracy w charakterze opiekuna przez spółkę Promedica Care Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (00-807) przy Al. Jerozolimskich 94”. Informujemy o możliwości wycofania w dowolnym momencie udzielonej zgody przez wysłanie maila na adres: daneosobowe[at]promedica24.pl lub drogą telefoniczną dzwoniąc na numer: + 482 - pokaż numer telefonu - , pisemnie na adres: Aleje Jerozolimskie 94, 00-807 Warszawa, lub osobiście. Cofnięcie zgody nie będzie wpływało na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem. Administratorem danych osobowych jest spółka Promedica Care Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (00-807) przy Al. Jerozolimskich 94. Dane osobowe będą przetwarzane w celu proponowania ofert pracy w charakterze opiekuna. Prosimy o zapoznanie się z pełną informacją dotyczącą ochrony Pani/Pana danych osobowych na stronie internetowej: https://promedica24.com.pl/ochrona-twoich-danych-osobowych/

Oferty pracy Promedica24

Opiekunka, Opiekun! DZIAŁOSZYN
20 godzin temu z lento.pl
Opiekunka, Opiekun! PAJĘCZNO
20 godzin temu z lento.pl
Opiekunka, Opiekun! PRZEDBÓRZ
20 godzin temu z lento.pl
Opiekunka, Opiekun CZĘSTOCHOWA
20 godzin temu z lento.pl
Opiekunka, Opiekun! RADOMSKO
20 godzin temu z lento.pl
Aplikuj na stanowisko:
Opiekun/ka Seniorów
Imię i nazwisko jest wymagane. Imię i nazwisko musi być dłuższe niż 5 znaków.
Adres email jest wymagany. Wpisz poprawny adres e-mail
Dozwolone rozszerzenia to .doc, .pdf, .odt , .rtf
Treść wiadomości jest wymagana. Treść wiadomości musi być dłuższa niż 5 znaków
reCAPTCHA
Zgłoś opinie
Prześlij opinie o Nuzle.pl

Twoja uwaga została wysłana.

Uzupełnij treść wiadomości