Opiekunka Osoby Starszej

Miejsce pracy: Starachowice
Region: Świętokrzyskie
Jeśli jesteś osobą chętną do pracy?

Nie chcesz spędzać Świąt Bożego Narodzenia i Nowego Roku samemu?

Nie masz planów na ten czas?Zgłoś się do nas. Zorganizujemy wyjazd dostosowany do Twoich potrzeb. My pomożemy Tobie, a Ty pomożesz osobom starszym.Oferujemy pracę jako opiekun osób starszych na terenie Niemiec, zapewniamy:

*legalną pracę z odprowadzanymi składkami,

*prywatne ubezpieczenie,

*kontakt z opiekunem kontraktu oraz zajmujemy się całą organizację wyjazdu!Nasz busik zabierze Cię spod Twojego domu i zawiezie pod dom podopiecznego/podopiecznejPROWADZIMY KURSY Z JĘZYKA NIEMIECKIEGO OD PODSTAW W Ostrowcu Świętokrzyskim i Sandomierzu !1.Zadzwoń lub przyjdź do Nas - 517 - 174 - 028- CZEKAMY NA CIEBIE!

2.Opowiemy Ci o możliwościach współpracy z nami

3.Przedstawimy propozycje wyjazdu

4.Zapewnimy legalną pracę i zajmiemy się całkowitą organizacją wyjazdu ! - BEZ UKRYTYCH KOSZTÓWZgłoś się do Nas i ODBIERZ ŚWIĄTECZNY BONUS

Czekamy właśnie na Ciebie!Więcej informacji - 517 - 174 - 028 !!!Wszystkie osoby zainteresowane prosimy o kontakt jak najszybciej.Wybierz kontrakt dla siebie i zgłoś się już dziś:*

1) Kontrakt z podstawową znajomością języka niemieckiego! Wyjazd 30 listopada na 2 miesiące

Oferta wyjazdu do Pani Ingrid mieszkającej ze swoim mężem w miejscowości Bischofsheim.

Wiek 81 lat, wzrost 162, waga 60 kg. Podopieczna porusza się za pomocą wózka inwalidzkiego, transfer nie jest wymagany. Pani nosi sporadycznie pieluchomajtki, jest spokojna i przesypia noce. Ma początkowe stadium demencji oraz stan po udarze. Jest bardzo ciepłą i życzliwą osobą. Do dyspozycji własny pokój dla opiekunki z internetem, telewizorem oraz własna łazienka i rower.*

2) Kontrakt z podstawową znajomością języka niemieckiego! Wyjazd 30 listopada na dwa miesiąceOferta wyjazdu do Pani Liny, mieszkającej samotnie w miejscowości Weinheim. Dom obok mieszka syn, który codziennie dogląda podopieczną.Wiek 93 lata, wzrost 155 cm, waga 60 kg. Podopieczna porusza się za pomocą laski oraz rolatora. Ma duże poczucie humoru i często się uśmiecha. Pani ma osteoporozę oraz demencję. Dla opiekunki do dyspozycji własny pokój,z własną lazienką oraz Internetem.

Nie znalazłeś kontraktu dla siebie? Nic straconego!

Zgłoś się do nas już dziś, znajdziemy ofertę dla Ciebie!ZADZWOŃ - 517 - 174 - 028 !!!Do przesłanej oferty prosimy dołączyć oświadczenie:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu proponowania mi ofert pracy w charakterze opiekuna przez spółkę Promedica Care Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (00-807) przy Al. Jerozolimskich 94”.

Informujemy o możliwości wycofania w dowolnym momencie udzielonej zgody przez wysłanie maila na adres: daneosobowe(at)promedica24.pl lub drogą telefoniczną dzwoniąc na numer: + 482 - pokaż numer telefonu - 0-, pisemnie na adres: Aleje Jerozolimskie 94, 00-807 Warszawa, lub osobiście. Cofnięcie zgody nie będzie wpływało na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.

Administratorem danych osobowych jest spółka Promedica Care Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (00-807) przy Al. Jerozolimskich 94. Dane osobowe będą przetwarzane w celu proponowania ofert pracy w charakterze opiekuna. Prosimy o zapoznanie się z pełną informacją dotyczącą ochrony Pani/Pana danych osobowych na stronie internetowej: https://promedica24.com.pl/ochrona-twoich-danych-osobowych/

Oferty pracy Promedica24

Pielęgniarka - Trener szkoleń z zakresu podstawowej...
17 godzin temu z trojmiasto.pl
Pielęgniarka - Trener szkoleń z zakresu podstawowej...
19 godzin temu z praca.pl
Pielęgniarka - Trener szkoleń z zakresu podstawowej...
19 godzin temu z praca.pl
Pielęgniarka - Trener szkoleń z zakresu podstawowej...
19 godzin temu z praca.pl
Aplikuj na stanowisko:
Opiekunka Osoby Starszej
Imię i nazwisko jest wymagane. Imię i nazwisko musi być dłuższe niż 5 znaków.
Adres email jest wymagany. Wpisz poprawny adres e-mail
Dozwolone rozszerzenia to .doc, .pdf, .odt , .rtf
Treść wiadomości jest wymagana. Treść wiadomości musi być dłuższa niż 5 znaków
reCAPTCHA
Zgłoś opinie
Prześlij opinie o Nuzle.pl

Twoja uwaga została wysłana.

Uzupełnij treść wiadomości