Opiekunka osób starszych (Niemcy)

Miejsce pracy: Poznań
Region: Wielkopolskie
Firma PLH24hebi GmbH jest niemieckim pracodawcą oferującym zatrudnienie opiekunom seniorów bez wykształcenia medycznego. Oferowana przez nas praca dotyczy pomocy osobom starszym w ich codziennym życiu.

Szukamy opiekunki dla pacjentki z demencją, której trzeba pomagać we wstawaniu, ubieraniu, utrzymaniu higieny (wymagana pomoc w toalecie), pielęgnacji oraz codziennej aktywności. Pani mieszka sama, okolice Aachen . opiekunka będzie również zajmować się domem, tzn. dbać o porządek, robić pranie, zakupy, gotować i podawać pacjentce leki.
Wymagane doświadczenie w pracy z osobami z demencją oraz minimum podstawowa znajomość niemieckiego.

Oferujemy zatrudnienie na niemieckich warunkach (umowa, ubezpieczenie zdrowotne i składki), zwrot kosztów podróży i pomoc w dotarciu na miejsce pracy, bezpłatne zakwaterowanie z dostępem do Internetu oraz wsparcie koordynatora i ustalony czas wolny. Możliwość podjęcia stałej współpracy.

Oferty pracy Plh24hebi

Opiekun/ka osób starszych Belgia (jęz. fr. lub...
3 tygodnie temu z lento.pl
Opiekunka seniorów Belgia (niemieckie warunki...
miesiąc temu z lento.pl

Podobne oferty pracy:

Opiekunka osób starszych (język francuski)

Zatrudnimy opiekunkę osób starszych ze znajomością języka francuskiego i doświadczeniem do pracy w Belgii (w pobliżu granicy niemiecko-belgijskiej). Pacjentka ma łagodną demencję, porusza się z pomocą chodzika, cierpi na inkontynencję i choroby..

2022-05-09 22:13:42
Plh24hebi
7 dni temu z Nuzle

Opiekunka osób starszych

Praca w opiece w Niemczech od ZARAZ. Zgłos się już dziś i wybierz zlecenie. Praca na umowe zlecenie, składki odprowadzane od średniej krajowej. Terminowe wypłaty wynagrodzenia. Kontakt: 506 289 113 tel lub sms - oddzwonię

2022-04-19 09:02:00
Promedica24
27 dni temu z Nuzle

Opiekunka osób starszych (praca w Niemczech)

Firma PLH24hebi GmbH jest niemieckim pracodawcą oferującym zatrudnienie opiekunom seniorów bez wykształcenia medycznego. Oferowana przez nas praca dotyczy pomocy osobom starszym w ich codziennym życiu. Poszukujemy opiekunki dla pacjentki..

2022-04-11 23:38:09
Plh24hebi
35 dni temu z Nuzle

Opiekunka Osób Starszych - całe Niemcy

Straciłaś/eś pracę w związku z kryzysem? Posiadasz doświadczenie w opiece nad osobą starszą lub niesamodzielną, znasz język niemiecki przynajmniej w stopniu podstawowym lub jesteś gotowy/-a do jego nauki na jednym z naszych kursów? Mamy oferty..

2022-03-14 09:02:55
Promedica24
63 dni temu z Nuzle

Opiekunka osób starszych (praca w Niemczech od...

Firma PLH24hebi GmbH jest niemieckim pracodawcą oferującym zatrudnienie opiekunom seniorów bez wykształcenia medycznego. Oferowana przez nas praca dotyczy pomocy osobom starszym w ich codziennym życiu. Poszukujemy opiekunki do pracy od zaraz w..

2022-03-06 22:38:58
Plh24hebi
71 dni temu z Nuzle
Aplikuj na stanowisko:
Opiekunka osób starszych (Niemcy)
Imię i nazwisko jest wymagane. Imię i nazwisko musi być dłuższe niż 5 znaków.
Adres email jest wymagany. Wpisz poprawny adres e-mail
Dozwolone pliki:.doc, .pdf, .odt , .rtf
Treść wiadomości jest wymagana. Treść wiadomości musi być dłuższa niż 5 znaków
reCAPTCHA
Zgłoś opinie
Prześlij opinie o Nuzle.pl

Twoja uwaga została wysłana.

Uzupełnij treść wiadomości