Opiekun osób starszych z j. niemieckim (Niemcy)

Miejsce pracy: Gdańsk
Region: Pomorskie
Firma Workingo Sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu (Agencja zatrudnienia nr 11888), dla swojego Klienta poszukuje kandydatów na stanowisko:

opiekun osób starszych

Miejsce pracy: Bawaria (Niemcy )

Oferujemy:
• możliwość pracy na długie okresy
• niemiecką umowę o pracę

Poza doświadczeniem zawodowym wymagana jest komunikatywna znajomość języka niemieckiego pozwalająca na porozumienie się z pracodawcą.
Znajomość języka niemieckiego będzie weryfikowana.

Z uwagi na to, prosimy o nieaplikowanie przez osoby nie znające języka niemieckiego.

Poszukujemy również fachowców w takich specjalnościach, jak: elektryk, operator CNC, ślusarz, stolarz, spawacz MAG/TIG

Osoby zainteresowane prosimy o kontakt pod numerem (71)715-77-22 lub 606 - pokaż numer telefonu - 606-150-565 oraz o przesyłanie na adres praca@workingo.pl zgłoszeń - CV wraz ze stawką wynagrodzenia, jaka Panią/Pana interesuje, w tytule maila wpisując "Spawacz - Niemcy ".

Zgodnie z przepisami, każde CV musi posiadać obowiązkową klauzulę:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez firmę Workingo Sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 10.05.2018”. Jednocześnie wyrażam zgodę na przetwarzanie przez ogłoszeniodawcę moich danych osobowych na potrzeby przyszłych rekrutacji.

Informujemy, że Administratorem danych jest firma Workingo Sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu. Dane osobowe będą przetwarzane w celu realizacji procesu rekrutacji. Dane będą przechowywane do dnia 31.12.2019 r. Podstawa prawna: Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 roku. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe, ale niezbędne w celu uczestnictwa w bieżącym procesie rekrutacyjnym i ewentualnych przyszłych rekrutacjach. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne.

Informujemy, że w przypadku nie udzielenia takiej zgody Pani/Pana zgłoszenie nie będzie rozpatrywane w procesie rekrutacji, a wszelkie Pani/Pana dane zostaną niezwłocznie usunięte z naszej bazy.
Aplikuj na stanowisko:
Opiekun osób starszych z j. niemieckim (Niemcy)
Imię i nazwisko jest wymagane. Imię i nazwisko musi być dłuższe niż 5 znaków.
Adres email jest wymagany. Wpisz poprawny adres e-mail
Dozwolone rozszerzenia to .doc, .pdf, .odt , .rtf
Treść wiadomości jest wymagana. Treść wiadomości musi być dłuższa niż 5 znaków
reCAPTCHA
Zgłoś opinie
Prześlij opinie o Nuzle.pl

Twoja uwaga została wysłana.

Uzupełnij treść wiadomości