Opieka nad Panem 95l | Sulz | 12 600 zł - 2 mies.

Miejsce pracy: Biała Podlaska
Region: Lubelskie
Opieka nad Panem 95l w Sulz - 12 600 zł (2 mies.)

Wynagrodzenie: 12 600 zł (2800€)

Numer oferty: Zlecenie w Sulz
Termin wyjazdu: 2020-05-31
Miejscowość: 72172 Sulz, przepiękne miasto w landzie Badenia -Wirtembergia, w rejonie Schwardzwaldu, położone nad rzeką Neackar, otoczone górami.
Fajne, sprawdzone, spokojne miejsce pracy bez dźwigania i pracy w nocy.

PODOPIECZNY:
Do opieki spokojny, miły i kochany pan 95 lat. 70 kg, 165 cm, który porusza się za pomocą rolatora. Na dłuższe spacery potrzebny jest wózek inwalidzki.
Nasz podopieczny choruje na demencję, dokuczają mu również problemy z sercem, krążeniem i płucami. Można porozumieć się z nim bez przeszkód. Potrafi wyrazić swoje potrzeby. Nie ma tendencji do ucieczek. Bywają dni, kiedy czuje się dobrze i trudno uwierzyć w to, że ma 95 lat. Swoją sprawnością potrafi wtedy zadziwić opiekuna. Pan ma założony stały cewnik. Woreczki na mocz opróżnia opiekunka. Do zmiany cewnika przychodzę codziennie służby medyczne, które także raz w tygodniu kąpią starszego pana.
Dziadek wymaga pomocy przy higienie ciała, ubieraniu. Do obowiązków opiekunki należy także prowadzenie domu i robienie zakupów.
Pan przesypia noce bardzo dobrze.

Asekurujemy podopiecznego podczas wstawania i siadania. Starcza mu sił, aby samodzielnie się podnieść. Opiekunka nie dźwiga, nie podnosi. Ważne jest, aby dać starszemu panu poczucie bezpieczeństwa – podać rękę, czy podtrzymać
Starszy pan mieszka z samodzielną i sprawną psychicznie żoną, potrzebuje osoby, która pomoże jej w opiece nad mężem oraz przejmie kilka obowiązków związanych z prowadzeniem domu. Zawsze i ze wszystkim można się do niej zwrócić o pomoc. Pani zależy na bardzo dobrej relacji z opiekunką. Zawsze i ze wszystkim można się do niej zwrócić.


Przerwa popołudniowa zazwyczaj trwa od 13:00 do 15:00, gdy opiekunka chce wyjść wcześniej, ma taką możliwość. Wystarczy uprzedzić seniorkę, w jakich godzinach planujemy odpoczynek. Podobnie z dłuższymi pauzami. Umawiamy się np. na sobotę – 4h i niedzielę – 4h, lub jednego dnia pełne 8 godzin. Seniorka jest wyrozumiała, ugodowa. Nie czeka na powrót opiekuna z zegarkiem w ręku, nie ma mu też za złe, gdy się spóźni.

Seniorzy mieszkają w domku jednorodzinny z ogrodem. Dla opiekunki przygotowano na piętrze dwa pokoje – sypialnia i pokój dzienny. Pomieszczenia czyste, odmalowane i umeblowane. Opiekunka może też korzystać z osobnej łazienki i toalety. Warunki mieszkaniowe są bardzo dobre. Na miejscu jest również: bezprzewodowy Internet, rower oraz samochód z manualną skrzynią biegów do dyspozycji opiekunki.

Do najbliższego sklepu można wybrać się pieszo około 20 min. do NETTO, w okolicy jest również piekarnia. Gdy opiekunka chce pojechać do popularnych sieci marketów, korzysta z samochodu. W zakupach nie ma ograniczeń ilościowych i jakościowych. Sporą część warzyw i owoców rodzina organizuje we własnym zakresie – rosną w ogrodzie. Podobnie sprawa wygląda z mięsem i wędlinami – syn starszego państwa dostarcza produkty wysokiej jakości.
We wszystkie obowiązki wprowadzi nową panią opiekunka która jest obecnie na miejscu i jest bardzo zadowolona.

Zakres obowiązków:
Senior nie wymaga ciągłej uwagi. Po śniadaniu najczęściej ucina sobie drzemkę, która trwa do obiadu, czyli prawie do 12:00. Czasami sięga po gazetę, ogląda telewizję lub przesiaduje obok pieca kaflowego. To jego ulubione miejsce, jest cieplutko i przyjemnie. Lubi też przebywać na świeżym powietrzu. Spaceruje po swoim gospodarstwie lub po ogrodzie. Opiekunka zabiera go również na dalsze spacery po okolicy. Korzysta wtedy z wózka inwalidzkiego.

Wymagania:
panie, dobra znajomość języka niemieckiego

Zapewniamy:
- Wynagrodzenie: 12 600 zł (2800€) - 2 miesiące
- zapewniamy maseczki, płyny do dezynfekcji i rękawiczki
- zlecenie dopasowane do Twoich preferencji
- pomoc w każdej sytuacji 24/7 oraz stałą opiekę polskiego koordynatora
- gwarancję wyższej emerytury - składki ZUS odprowadzane od średniej krajowej tj. od kwoty 5227 zł co miesiąc
- gwarancję ubezpieczenia, również za granicą (dokument A1,karta EKUZ + dodatkowe prywatne ubezpieczenie) - o nic nie musisz się martwić!
zorganizowany i opłacony transport


Skontaktuj się z nami już dziś!
+48 530 - pokaż numer telefonu - +48 530 555 015

To zlecenie Cię nie zainteresowało? Zadzwoń i wspólnie wybierzemy zlecenie dla Ciebie!
http://aktivmed24.pl/oferty-pracy.html?utm_source=serwisy&utm_medium=opiekunki24&utm_campaign=ogloszenia

Zachęcamy również do uczestnictwa w bezpłatnym kursie języka niemieckiego dla opiekunek online:
https://www.youtube.com/channel/UCySaf3d-3ack0ioQMzjD8Lg/videos

Oferty pracy Aktivmed24

Aplikuj na stanowisko:
Opieka nad Panem 95l | Sulz | 12 600 zł - 2 mies.
Imię i nazwisko jest wymagane. Imię i nazwisko musi być dłuższe niż 5 znaków.
Adres email jest wymagany. Wpisz poprawny adres e-mail
Dozwolone pliki:.doc, .pdf, .odt , .rtf
Treść wiadomości jest wymagana. Treść wiadomości musi być dłuższa niż 5 znaków
reCAPTCHA
Zgłoś opinie
Prześlij opinie o Nuzle.pl

Twoja uwaga została wysłana.

Uzupełnij treść wiadomości