OPERATOR WYKRAWARKI, PRACA W HOLANDII (Holandia, 3331489)

Miejsce pracy: Warszawa
Region: Mazowieckie
Zapraszamy do pracy w holandii przez Euro Planit. Jesteśmy sprawdzonym, holenderskim biurem pośrednictwa, które od lat cieszy się zaufaniem polskich pracowników.
U nas możecie Państwo liczyć na uczciwe, jasne warunki oraz dobry kontakt z polskojęzycznymi koordynatorami.

OPERATOR WYKRAWARKI, PRACA W holandii (Holandia , 3331489)

Mijesce pracy: Hardenberg (Holandia )
Numer ref.: OW

Obowiązki:
Na tym stanowisku zajmujesz się układaniem lekkich metalowych płyt w wykrawarce. Efekt końcowy to części do samochodów, lodówek, maszyn przemysłowych.
Praca stojąca. Dwie zmiany.

Wymagania:
- doświadczenie w pracy z wykrawarką (stansmachine),
- dobra znajomość jednego z wymienionych języków: angielski, niemiecki lub holenderski,
- własne auto na dojazdy do pracy.

Oferujemy:

stawkę godzinową 11,86 euro brutto + dodatki zmianowe
umowę holenderską
pracę na dłuższy czas
zakwaterowanie (odpłatne)
pieniądze wakacyjne i urlopowe
wsparcie polskich koordynatorów na miejscu

Zapraszamy do przesyłania CV; liczba miejsc w zakwaterowaniach ograniczona!

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych przeze mnie danych osobowych zawartych w aplikacji dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO). Jednocześnie oświadczam, iż zapoznałem się informacjami administratora o przetwarzaniu danych oraz z prawami jakie przysługują mi na mocy powyższego Rozporządzenia."
Dozwolone rozszerzenia to .doc, .pdf, .odt , .rtf
Treść wiadomości jest wymagana. Treść wiadomości musi być dłuższa niż 5 znaków
reCAPTCHA