Operator wózka widłowego

Miejsce pracy: Jelcz Laskowice
Region: Dolnośląskie
Co robimy?

Należymy do grona najdynamiczniej rozwijających się firm z sektora TSL. Świadczymy nie tylko usługi transportowe i logistyczne, lecz również w zakresie konsultingu i usprawnianie procesów logistycznych, nowych technologii i outsourcingu. Rozwijamy się każdego dnia i chcemy, abyś rozwijał się z nami!Aktualnie poszukujemy osoby na stanowisko:
operator wózka widłowegoOferujemy:
-zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
-możliwość podjęcia współpracy od zaraz,
-dodatkowe ubezpieczenie,
-prywatną opiekę medyczną oraz kartę sportową,
-udział w licznych wydarzeniach firmowych dla pracowników.


Czego potrzebujemy z Twojej strony?
-aktualnych uprawnień do kierowania wózkami widłowymi (UDT),
-doświadczenia w obsłudze wózka widłowego, min. 6 miesięcy,
-umiejętności obsługi komputera,
-gotowości do pracy w systemie zmianowym.


Na powyższym stanowisku odpowiedzialny/odpowiedzialna będziesz za:
-obsługę wózka widłowego niskiego lub wysokiego składowania,
-załadunki/rozładunki/przeładunki towarów,
-zasilanie linii produkcyjnej w komponenty,
-aktywny udział w procesie usprawniania cyklu produkcyjnego


Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie aplikacji.

Jeśli masz pytania zadzwoń lub wyślij sms w treści wpisując nazwę stanowiska oraz miejsce pracy pod numer telefonu: 881 - pokaż numer telefonu - 881 059 009.


Poprzez użycie przycisku ‚Wyślij’ wyrażana jest jednoznaczna i dobrowolna zgoda na przetwarzanie danych osobowych zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym, przez Crusar Sp. z o.o. Outsourcing & Product Development Sp. k. z siedzibą 54-530 Wrocław, ul. Rdestowa 5, zarejestrowaną w Rejestrze przedsiębiorców prowadzonym przez Sąd Rejonowy dla Wrocławia-Fabrycznej we Wrocławiu, VI Wydział Gospodarczy KRS pod nr: 000 - pokaż numer telefonu - 0000746836, nadane NIP: 894 - pokaż numer telefonu - 8943132133, Regon: 381 - pokaż numer telefonu - 381163630 w celu przeprowadzenia procesu rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu.

Crusar Sp. z o.o. Outsourcing & Product Development Sp. k. przetwarza ww. dane osobowe w powyższym celu przez okres: 3 miesięcy, a w przypadku zgody na udział w przyszłych rekrutacjach przez okres: 5 miesięcy.

Crusar Sp. z o.o. Outsourcing & Product Development Sp. k. może przekazać ww. dane osobowe Partnerom – podmiotom zlecającym przeprowadzenie rekrutacji, dostawcom usługi publikacji ogłoszeń o pracę, dostawcom systemów do zarządzania rekrutacjami, dostawcom usług informatycznych – hosting oraz dostawcom systemów informatycznych.

Zgoda jest równoznaczna z przetwarzaniem przez Crusar Sp. z o.o. Outsourcing & Product Development Sp. k. Twoich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym na stanowisko wskazane w ogłoszeniu o pracę (zgoda obejmuje dodatkowe dane osobowe, które nie zostały wskazane w Kodeksie pracy lub innych przepisach prawa, np. Twój wizerunek, zainteresowania). Dane osobowe wskazane w Kodeksie pracy lub w innych przepisach prawa (m.in. Twoje imię, nazwisko, doświadczenie zawodowe, wykształcenie) przetwarzamy na podstawie upoważnienia zawartego w przepisach prawa obowiązującego. Jeżeli nie chcesz, abyśmy przetwarzali dodatkowe dane o Tobie, nie umieszczaj ich w zgłoszeniu.

W każdym momencie możesz cofnąć udzieloną zgodę, wysyłając e-mail na adres: iod_opd(at)crusar.eu, co nie ma wypływu na zgodność z prawem przetwarzania dokonanego przed cofnięciem zgody.

Osoba przekazująca nam dane osobowe ma zapewnione prawa do: żądania od nas dostępu do danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania lub prawa do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, do przenoszenia danych, do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem, do wniesienia skargi do organu nadzorczego (Prezesa UODO), do niepodlegania automatyzacji.

Oferty pracy Crusar Sp. z o.o. OPD Sp. k.

Operator Wózka Widłowego
miesiąc temu z lento.pl
Operator wózka widłowego
miesiąc temu z lento.pl
Aplikuj na stanowisko:
Operator wózka widłowego
Imię i nazwisko jest wymagane. Imię i nazwisko musi być dłuższe niż 5 znaków.
Adres email jest wymagany. Wpisz poprawny adres e-mail
Dozwolone rozszerzenia to .doc, .pdf, .odt , .rtf
Treść wiadomości jest wymagana. Treść wiadomości musi być dłuższa niż 5 znaków
reCAPTCHA
Zgłoś opinie
Prześlij opinie o Nuzle.pl

Twoja uwaga została wysłana.

Uzupełnij treść wiadomości