Operator wózka, praca Holandia - EUROPERSONNEL

Miejsce pracy: Lublin
Region: Lubelskie
Agencja pracy EURO PERSONNEL S.C. nr certyfikatu 12849
dla swojego partnera w holandii poszukuje osoby na stanowisko:
operator wózka widłowego

Opis stanowiska:
operator wózka widłowego w firmie produkcyjnej

Wymagania:
Motywacja do pracy
umiejętność obsługi wózka widłowego (odpowiedni certyfikat wymagany)
doświadczenie
komunikatywna znajomość języka angielskiego
dyspozycyjność i gotowość do wyjazdu w ciągu kilku dni
Oferujemy:

atrakcyjne wynagrodzenie - 11,43 Euro/godzinę brutto po 21 roku życia plus dodatki
legalne zatrudnienie
tygodniowy system wynagrodzeń
możliwość korzystania odpłatnie z zakwaterowań mieszkaniowych
pomoc w uzyskaniu niezbędnych dokumentów wymaganych do podjęcia pracy w holandii
pełne wsparcie polskich koordynatorów na terenie holandii

Wysokość stawki godzinowej zależy od wieku.

Osoby zainteresowane ofertą proszone są o przesyłanie CV na adres: biuro@europersonnel.pl lub rejestrację na stronie www.europersonnel.pl
Więcej informacji pod nr telefonu: 17 222 - pokaż numer telefonu - 17 222 7824, 17 222 - pokaż numer telefonu - 17 222 7137, 797 - pokaż numer telefonu - 797046128 lub 690 - pokaż numer telefonu - 690184833
Dozwolone pliki:.doc, .pdf, .odt , .rtf
Treść wiadomości jest wymagana. Treść wiadomości musi być dłuższa niż 5 znaków
reCAPTCHA